Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyerekkel mennél Budapesten...

Kisgyerekkel mennél Budapesten albérletbe, ha vidéken van házad?

Figyelt kérdés
Csak a nagyvárosi feeling miatt koltoznel Budapestre? Vidéken van állás, es házam, Bp-en csak állás lenne...

2013. júl. 23. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenkinek magának kell tudnia. Én nagyvárosi vagyok, egy cseppet sem vonz a vidéki élet meg a családi ház, én jól elvagyok a nyüzsgő társasházban.


Akinek meg a vidéki élet jön be, az meg azt írja, hogy maradj a nyugis családi házban vidéken.

Úgyhogy erre nincs jó válasz, ebben csak te tudsz dönteni.

2013. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha találsz állást, és mindent kiszámolva nem vagy mínuszban, akkor miért ne? A vidéki házat ki tudjátok adni, és az segít az albérlethez.

Gyertek, sokkal több itt a lehetőség munka, szórakozás, kultúra szempontjából is.

2013. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem volna lakni vidéken soha, csak nyüzsgő városban. Gyerekkoromban azt mondtam, na én biztos nem fogok vidéken lakni. Hát úgy alakult, hogy bármennyire is szerettük volna, nem jött össze a város. Most mit meg nem adnék egy vidéki házért is, csak saját legyen. De az anyós akkor sem fog békén hagyni, bele kell törődnöm abba hogy beleszól mindenbe, hogy függünk tőle..ha lenne pénzünk, elmennénk minél messzebbre, akkor lennénk igazán boldogok.
2013. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerekkel az is fontos szempont, mennyire van közel nagymama vagy olyasvalaki(k), akikre szamithatsz szükseg eseten a gyerek megoldasaban.

Pl. en szivesen elköltöztem videkröl, mivel hiaba laktak mellettünk anyosomek. Itt a nagyvaros közepen viszont legalabb minden közel van, több gyerekorvosbol (es mas orvosok közül) is valaszthatunk, több ovoda, nem kell egy hetre valo kenyeret lefagyasztani, (szinte) mindennap frisset vehetünk...stb. Közel van minden bolt, igy nem kell fel vagy egesz napos bevasarloköutakat tennünk, ami kisgyerekekkel nagyon nem mindegy, egyszerüen haza tudunk jönni ebedelni. Szüles utani napokon tudtam pizzat/ebedet rendelni, ezt is kihozzak, raadasul ingyenesen, mig videken nem jutsz meleg etelhez, ha nem fözöl. Egy nagyvarosban meg az ovodak nyitvatartasa is sokkal rugalmasabb, tovabb vannak nyitva, es mas korosztalyban is sokkal jobban meg tudod oldani a gyerekeket. Ha magadra vagy utalva, sokkal jobban megoldhato minden egy nagyvarosban.

A "Feeling" engem nem erdekel, csak Praktikus dolgok. Ha valaki olyan szinten mellettünk allna, hogy pl. ha betegek vagyunk, vinne-hozna a gyerekeket az ovibol...stb, akkor meggondolando, mert nagy segitseget jelenthet.

2013. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5%
Ha vidéki lennék, mennék. Pesti vagyok, az is voltam mindig, nem váltanék ennél kisebbre, max. nagyobbra.
2013. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!