Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy béküljenek ki?

Hogy béküljenek ki?

Figyelt kérdés
Elmentünk bevásárolni,a nagy kocsinkkal (oldalt ajtói vannak,amiket húzni kell) amikor végeztünk a bevásárlással odapakoltunk be.Édesapám odatette a kezét,és elmélyülten gondolkodni kezdett valamin.Édesanyám éppen húzta befele az ajtót,amikor édesapám ujjára zárta..Nagy valószínűséggel eltört apukám ujja..Anya hiába mondta,hogy "elnézést nem akartam",még le is öntötte apa eltört ujját vízzel,hogy annyira ne fájjon neki.Apa anyát okolja,és most nagy haragban vannak.Én pedig már nem tűröm el!Nagyon rossz,hogy nem beszélnek kedvesen egymással.Adnátok tanácsokat,hogy hogy béküljenek ki?Vagy esetleg fájdalom enyhítéshez valami? A segítő válaszokat előre is köszönöm! 13/L .

2013. júl. 24. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Apukád menjen orvoshoz, sürgősen.

Én is mérges lennék, de én amúgy is hirtelen haragú vagyok, és sokszor csak később látom be, hogy nem volt jogos a haragom, olyankor meg nem győzök bocsánatot kérni.

Lehet, hogy apukád is ilyen.

Szerintem ne avatkozz bele nagyon, maximum apukáddal beszélhetnél négyszemközt, hogy picit gondoljon bele, hogy anyukád biztosan nem akarattal csinált ilyet.

2013. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár nap, és szerintem már ki is fognak békülni..:) 13 évesen nem a te dolgod, hogy rendbe hozd az ő problémájukat. Ne aggódj nem lesz semmi gond :)
2013. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit tenni érte, nekik kell elintézniük egymással. Én azt gondolom, egy ilyen reakció mögött más felgyülemlett feszültség is lehet, hiszen különben nem esik neki így az ember a szeretteinek egy baleset miatt.
2013. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1. válaszoló Anya ápolónő volt,ezért elég sok mindent tud,szerintem lehetséges,hogy már van időpontja is apának.A szüleim amióta eltelt egy nap már nem is igazán haragszanak egymásra.:) 3. válaszoló Nem,nem volt semmi gond csak ez.Apa csak azért vette ennyire magára,mert eléggé makacs tud lenni,és nem bírja néha elviselni,hogy nem neki van igaza..
2013. júl. 25. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!