Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ügy véd Nyíregyházán,...

Wincho kérdése:

Jó ügy véd Nyíregyházán, környékén? (Prob. lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm nagybátyja kb. 1 éve halt meg. Együtt volt egy nővel (pontosan nem tudom,mennyit) akivel nem volt se házas, nem volt élettársi kapcsolatban sem. Most pereskedik, és leakarja nyúlni a pénzt a barátnőmék családjától, mondván, hogy mivel ott élt nála (papíron nem) és gondozta, az sok pénz + azt mondja, neki ajándékozott a bácsi nem kevés pénzt --> papír erről sincs (még mielőtt meghalt a bácsi, halála előtt 3-4 nappal még volt a boltban, barátnőméknél, egyáltalán nem szorult nagy ápolásra). Még a személyes holmijait illetve a bácsi szüleinek holmijait se akarta visszaadni. A bíróság mégis annak a nőnek ítélt igazat (bnőmék fellebbeztek). A bácsi nagynénje azt mondja, hogy a nő tanúi azt állították, amiket leírtam (a nő részéről, hogy neki adta a pénzt a bácsi). Pedig a falusiak nagy része is tudja, hogy pénzéhes a nő. Ráadásul a bnőmék ügyvédje lusta volt részt venni a tárgyaláson. Ajánljatok kérlek egy jó ügyvédet!! Köszönöm!
2013. júl. 27. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom aktuális-e még a kérdésed, de tudok egy nagyon jó ügyvédet!

Bár nem Nyíregyházi, de az egyik legjobb! Nekünk is volt 1-2 problémánk és ő sikeresen megoldotta őket, nyertünk! Nekünk is csak ajánlották és a lehető legjobb a tapasztalatunk róla, mind emberileg, mind ügyvédileg! Árban is korrekt!


Az ügyvéd:


Dr. Balogh Attila

Tel: +36 44 520-524, +36209616990

4765 Csenger, Ady E. u. 20.

2013. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!