Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátod vagy te magad vagy...

A barátod vagy te magad vagy az első?

Figyelt kérdés
Ha vmihez nincs kedved akkor megmondod h nincs kedved és nem mész el vagy elmész mert nem akarod megsérteni? Én mostanáig a barátaimat helyeztem előre de mostantól úgy akarom ahogy nekem jó szóval ha nem akarok akk nem megyek el velük. Csak ugye eddig mindig engedtem így most meg majd haragudni fognak rám.

2013. júl. 29. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel olyan gyakran találkozom a barátaimmal, hogy csoda, ha összejön, így nincs ilyen, hogy lemondom, mert nincs kedvem.
2013. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mármint olyan ritkán találkozom velük... (1.)
2013. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha te eddig a kedvükben jártál, talán ők is viszonozhatják azzal, hogy nem rángatnak el, ha nincs kedved. Végül is egy barátság nem arról szól, hogy mindig te szogálod ki az ő hangulatukat.
2013. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elet nem fekete-feher. Megteheted, hogy nem mesz el, de lehet, hogy 2-3 ilyen alkalom utan majd nem is hivnak mar. Nezd a sajat erdekeidet, de torodj masokkal is!
2013. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnek, megértenek.
2013. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok?
2013. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy ha valamihez nincs kedved, akkor nem csinálod, de azért ne vidd túlzásba. Van egy ismerősöm, nevezném barátnak, de épp ezért nem teszem. MINDIG magát veszi előre, egyszerűen nincs meg a bizalmi szint, amitől barátnak nevezhetném. Van barátom is, róla tudom, hogy ha bármi baj van egy szavamba kerül és segít, ő nem önző. Nem tudom érthető-e amit mondani akarok. Nincs azzal semmi baj, ha nem folyton úgy ugrálsz ahogy ők szeretnék, de azért néha add meg nekik is azt a teret, amit eddig adtál. Legyél rávehető a dolgokra, egyébként ha valóban a barátaid megfogják érteni. A barátom akit említettem elég makacs személy, akárcsak én. Eddig kétszer balhéztunk össze, de akkor fél évekig nem beszéltünk, végül mindig visszataláltunk a másikhoz, általában valami idióta indokkal, de békesség lett a vége. :-)
2013. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy 20-22 évesek vagyunk.
2013. júl. 29. 10:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze nem akarok mindent elutasítani de pl múltkor semmi kedvem nem volt egy ilyen kis összejövetelre mert ő névnapot tartott. De elmentem végül egy másik bnőjével vt el egész végig engem le se szart és utána is csak róla aradozott. Pedig ha vmi baja vt mindig én vigasztalom.
2013. júl. 29. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!