Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy, hogyan találha...

Nem tudom hogy, hogyan találhatnám meg régi amerikai rokonainkat?

Figyelt kérdés

a

nagypapám korosztályából lehetnek, vagy már a régi rokonok unokái

elhetnek ott...az a gond, hogy nincs ötletem, hogy hogyan kezdhetném

megkeresni őket! A segítségért előre is köszi :)



2013. júl. 31. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2013. júl. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nagypapádnál kéne érdeklődnöd szerintem. Ha kinyozod a vezetéknevület, esetleg van esélyed.
2013. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
facebook, skype
2013. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, mert az itthoni zavaros időkben, nekünk, is kivándorolt egy része a családnak, egy darabig, tartották velünk a kapcsolatot, csak akkor még nem volt net, skype, a leveleket, meg a rendőrség átnézte, majd egyszer csak semmi nem történt.
2013. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rokonok, ismerősök - kell egy név, és valami hely nagyjából. (Legalább egy név. Lehet, hogy megváltoztatták, lány született stb.) Utána Facebook, jó eséllyel valamit találsz. Nagyszüleink korosztálya azért még tartja magát, lehet, hogy ők is fent vannak FB-n, nem csak az unokák.
2013. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a vezetéknév megvan es a varos is, bár fb-on nem hiszem hogy rajta lenne mivel már meghalt az a bizonyos rokon de unokái vannak..valami program nincs erre?? csak a facen tudnak utana jarni ennek? mas megoldas, de a valaszokert is koszi :) nekem még a fb sem ugrott igy hirtelen be..majd megprobalkozok aze ott is :)
2013. aug. 2. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!