Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm kisfia tegnap este...

A barátnőm kisfia tegnap este nagyon sírt. Nem volt éhes, tisztába is volt téve, ölben volt. Akkor mi lehetett a baj, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Szomjas volt, melege volt, vagy csak nyűgös volt. Mi ilyenkor mindig a kiskádjába tettük, egy perc alatt elaludt a vízben.
2013. aug. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk már én is legszívesebben üvöltenék ettől a folyamatos, lakásban kibírhatatlan melegtől. Szerintem a kicsinek is ez volt a baja.
2013. aug. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Hasfájás, meleg, fáradtság, ilyenkor szoktak sírni ölben is, ha egyébként egészségesek.
2013. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kint voltunk vele az utcán, csak egy body volt rajta.
2013. aug. 3. 08:01
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát hogyan sírt? Lelki vagy testi kín hangján?
2013. aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
A kicsik sokkal rosszabbul tűrik a kánikukát, mint a felnőttek, még akkor is ha csak kevés ruha volt rajta.
2013. aug. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Először is mennyi idős? Másért sírnak a 3 hónaposak, másért a 9, és másért a 2 évesek. Persze, ha ezt tudjuk, akkor se lehet pontosan megmondani hogy az a gyerek, pont akkor miért sírt, de tippelni pontosabban lehet.
2013. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat hónapos.
2013. aug. 3. 10:20
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Talán lehet nem a legjobb ötlet 100 fokban kivinni az utcára,tök mindegy mi van rajta nem bírj a meleget. Tegnap én fürdő ruhában voltam a kertben és 10 perc után be kellett mennem a házba, annyira nem bírtam az időt.
2013. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!