Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan buktattad le (derítette...

Hogyan buktattad le (derítetted ki) a párod hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
sms elolvasása gyanakodás után(ha mázlid van és megtartja)
2013. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

2-3 keresztkérdéssel. Belegabalyodott, utána már nem volt mit tagadni.

20 percet adtam neki, hogy elillanjon az életemből.

Ez már régen volt, azóta boldog vagyok a mostani férjemmel, már 15 éve, de az ördög nem alszik.:) Nagyon jó emberismerő vagyok, és még benne nem csalódtam. Viszont ha megtenné, neki már csak 15 percet adnék.

2013. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
32%

Én anno olvastam egy történetet, hogy egy feleség véletlen szerűen parfümözte (több féle parfümmel) a férje @-át be a buli előtt, mert kidobóként dolgozott.

A férfi soha sem tudta a melyik parfümöt használta az asszony.

Aztán, amikor hazament megszagolta.

Ha lemosódott volna, esetleg nőlény alváz szagát vélte volna felfedezni, akkor jött volna a giotin.

Ott helyben intézte volna el a sorsát.

Tanulságos történet, aztán lehet hogy még igaz is.

Nekem eddig jól csinálta mind a megcsalást, mert még nem jöttem soha rá.......

2013. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Én nem találtam fogást rajta, tudtam, hogy van valami, de egészen addig tagadott, amíg nem volt bizonyítékom, csak a józan eszem és logikám. Aztán a luvnyája buktatta le, írt nekem sms-t, és azt nyomtam az orra alá, mikor megint nem volt hajlandó színt vallani. Utána meg már nem érezte szükségét, hogy bármit mondjon. Nem az első esélyét játszotta el, nem is a másodikat, én meg nagy barom voltam, hogy nem téptem szét ott helyben. Azért, a mód, ahogy ki kellett rúgnom, az kárpótolt később.
2013. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Milyen jelei vannak ?
2013. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Levelezések. Mondjuk enm volt bizonyítékom, hogy megtörtént, csak flörtölés az exével. Sajnos megbocsájtottam. Aztén vége lett, de nem emiatt konkrétan. De sose tudtam benne megbízni.
2013. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Amikor egy hét alatt harmadszor ment el otthonról este "a haverjához" felhívtam ezt a havert, hogy beszélhetnék-e a férjemmel, mire az illető köpni-nyelni nem tudott és kicsúszott a száján, hogy hónapok óta nem is találkoztak. Ennyi elég volt, amúgy is sejtettem már, nem is értem miért tagadta körömszakadtáig.
2013. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát engem éveken keresztül csalt,és elég rafinált módon.


Végül úgy jöttem rá,hogy volt annyira hülye,hogy olyan helyre vitte a csajt,ahol az egyik régi osztálytársnőm volt a pultos,a párom nem ismerte,én viszont tartottam vele a kapcsolatot,illetve mutogattam neki képeket a férjemről (tudni kell hogy van egy tetoválás az alkarján),így ismerte fel osztálytársnőm,aki műszak után fel is hívott.....bár ez után még nem bukott le teljesen,előtte sosem csináltam ilyet,de természetesen átnézegettem az eset után a telefonját,és megtaláltam az sms-eket meg a csaj számát "Balázs" néven.....


Mikor kidobtam,még nekem állt,hogy nem tehetem ki a lakásból csak úgy,a bökkenő ezzel az volt,hogy mielőtt összeházasodtunk,az a lakás már az én nevemen volt,később sem írattam rá,vagy lett haszonélvező....

Így szépen kilöktem,a csajhoz nem mehetett,mivel annyira nem volt komoly a dolog,ment vissza a szüleihez,úgy tudom azóta is velük él....

2013. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Volt egy autós táskánk, amiben az autós cuccokat tartottuk, a kocsiban. Szükség volt a kocsibiztosításra, így bele kellett nyúlnom a táskába, és mit ad isten, találtam egy csomag megkezdett óvszert.
2013. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Regina95 válasza:
Én személy szerint megelőztem a bajt:) megvártam amíg elmegy dolgozni majd belekukkantottam a facebook-jába és érdekes módon több mint 15 nővel való flörtölést találtam meg ..
2013. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!