Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki mostanában volt vidámparkb...

Aki mostanában volt vidámparkban. Sok játék van még ott?

Figyelt kérdés
Családdal elhatároztuk,hogy mennénk,de pár éve mikor voltunk alig ment valami és 2 játékért nem utaznánk annyit. A legtöbb működik még?
2013. aug. 7. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Igen, bár nincsen a family-s hullámvasút, meg hajó se. Van viszont a régi hullámvasút, egy újabb hullámvasút szerű dolog, barlangvasút, szellemvasút, elvarázsolt kastély, dodzsem, lézerdodzsem, polip és T-rex, az a lila medence-felett-átfordulós, hip-hop és testvére: a Torony, mesecsónak, az a kék-foteles-kidobós, ami hasonló a breakdance-hez (az is van még), az a sok karú, magasban pörgős dolog is, meg természetesen az óriáskerék se gurult még el :)


Érdemes elmenni, de a polipot szerintem hagyjátok a végére, ha jót akartok, én majdnem belehaltam, amikor a végén még vagy három percig forgolódott iszonyú lassan :D

2013. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos már nem üzemel a vidámpark, nemrég bezárt, a legtöbb játékot elszállították (már, ami nem lett az enyészeté). A vásártér hátulsó részében viszont felállítottak pár játékot, és póni lovaglás is van. :)
2013. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember elejéig megy még. Nyugodtan menjetek el!
2013. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért lett 0%-ban hasznos a válaszom?
2013. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem igaz az, hogy bezárták és nem üzemel. Valóban be fogják zárni, de ezen a nyáron még látogatható.
2013. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekes...2011 végén végleg bezárt tudtommal:

[link]

2013. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt tényleg nem írtam,hogy pestire gondolok, mivel nem tudtam,hogy máshol van :D
2013. aug. 7. 23:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Amit valamelyik válaszoló már leírt,plusz hozzátenném (én pont egy hete voltam) hogy ha nem bírja a gyomrod, evés után semmiképp ne breakdancelj, illetve ha jót akarsz, fel ne ülj az Icharusra.:D

Meg a fa hullámvasút aljánál van most horror kiállítás Undergroundfear néven, annyira nem ijesztő, de megéri bemenni.:D

2013. aug. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, tudom én, hogy Pest a világ közepe...de azért van élet máshol is :)
2013. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most voltam, nyugodtan menjetek el, ha éppen nincs valami probléma az adott játékkal, akkor minden játék üzemel. A lila átfordulósra és a T-Rexre mindenképp üljetek fel :)
2013. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!