Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy a párom...

Miért érzem úgy, hogy a párom csak azért kedves velem, hogy lefeküdjek vele? Vagy én képzelem be magamnak?

Figyelt kérdés
Ha megölel, vagy vesz valamit mindig úgy érzem, hogy azt akarja... Mit tegyek?
2013. aug. 9. 06:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

lehet van hogy tényleg azt akarja, de ez teljesen normális (és biztos hogy nem mindig ez a célja, csak kedveskedik)

akkor lennének bajok, ha nem is akarná már egyáltalán

2013. aug. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Huu kérdező én is pontosan így érzem mindig :)
2013. aug. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen, a felnőtt kapcsolatok már csak ilyenek. Szerves részük a szex.
2013. aug. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
A férfiak mindent csak ezért tesznek. Sajnos ez a normális. Nekünk nőknek meg ez a fura, de hát mi meg azért fekszünk le velük, hogy kedvesek legyenek velünk, egy kis hátmasszázsért, stb megéri nekünk is, nem?:)
2013. aug. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%

Egy aranyköpés:

A nők társra vágynak, a férfiak csak szexre.

2013. aug. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi férfigyűlölőt... :D Vannak nekünk is érzéseink, oké?
2013. aug. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Háát igen lehetséges csak azért de lehet hogy a te boldogságodnak örül. Nem lehet tudni mert változó. Lehet hogy csak kihasznál vagy lehet hogy jó szívvel ajándékoz meg téged.
2013. aug. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt kérdező? Ez az első kapcsolatod?


Érdekes, hogy az én párom is meglep 1 virággal stb mégsem az a célja, hogy lefeküdjek vele. Ha leakarunk feküdni egymással akkor sem kell virág meg egyéb apróság!

Szeretjük egymást és ez a természetes.

Nekem az lenne a fura ha hazajön nem ölel meg, nem csókol meg.

2013. aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom mit problémáznak ezen a nők, addig jó míg akarja. Nem kell mindig mindenben a hibát keresni, meg mindenre választ találni.


Ő boldoggá tesz téged, vesz neked dogokat, megölel, kedveskedik, cserébe te szintén boldoggá teszed őt az ágyban, ez így működik, ez nem kihasználás, nem "csak a szex miatt" van veled, de egy normális kapcsolatba azért csak kell.


Hihetetlen hogy vannak nők akik megkapnak mindent a párjuktól, és mégsem képesek értékelni.

2013. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Annyira furcsa a válaszok túlnyomó része... mintha a nők nem is szeretnének szeretkezni, csak a férfi kedvéért tennék... hátmasszázsért, stb. Számomra az elég megdöbbentő. Én nem azért fekszem le a párommal, mert ő azt akarja, és nekem meg oda kell magamat adnom neki, mert ez egy "asszony dolga", hanem mert szeretem őt is, meg a szexet is. Az egyik legjobb érzés a világon.

Nem mondom, nekem is vannak olyan napjaim, amikor nem megy, de ez nála is előfordul - de egy kezemen meg tudnám számolni, hány ilyen van egy évben.


Kedves Kérdező: Gondold át hideg fejjel, hogy van-e alapja annak, amit gondolsz. Ha a párod nem egy ölelgetős, spontán ajándékozós fajta, és úgy tűnik, mintha ezzel kegyet gyakorolna, amelyet neked az ágyban kell viszonoznod - akkor igazat adok neked. Ám ha csak úgy kedveskedik, és egy ölelés után nem tépi le rólad azonnal a ruhát és tesz magáévá csak a saját örömére figyelve (mondván, hogy te megkaptad az öleléssel/csokival!virággal, amire a "nők vágynak"), akkor szerintem teljesen alaptalan az egész. Ha ez bebizonyosodik, próbálj ezen változtatni, és egy kis bizalmat szavazni szegénynek. Azonban ha mégis az eredeti sejtésed igazolódik, akkor mindenképp ülj le vele beszélni.

2013. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!