Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom reggel elment dolgozni...

A párom reggel elment dolgozni (alkalmi munka) már rég itthon kellene lennie de még nem jött haza. Telefonja nincs. Ti mire gondolnátok vagy mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 12:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Várj!


Amúgy meg erről a kérdésről eszembe jutott egy régebbi kérdés ott kb. az volt a lényeg, hogy a nő párja elment dolgozni, szintén alkalmi meló még másnap sem ment haza... kiderült lelépett más nővel..

2013. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
24%
2013-ban 31 éves nem hajléktalan nőként nekem sincs telefonom. Nem azért, mert nem telik rá, egyszerűen nem kell. Volt, de meguntam, hogy állandóan hivogatnak a hülyeségekkel. Nem vagyok én arra kíváncsi. Illetve pontosítok: telefonom van, csak a kártyát kapcsolták ki hozzá. Feltöltős volt. Eleinte azt mondtam a visszahíváskéréseknél, hogy nincs rajta pénz. Aztán valóban nem töltöttem fel. Végül kinyomták. Volt még rajta úgy 6000 Ft körüli összeg, de nem telefonáltam le. Aztán majd ha esetleg mégis kell, akkor veszek bele kártyát. De most így nagyon jó nekem. Nem hiszem, hogy én lennék az egyetlen ember, aki így gondolja.
2013. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
69%
Aki senkinek sem fontos és a kutya sem hívja el, családja sincs akit baleset érhetne annak nem kell telefon.
2013. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
85%
Nekem van pont elado telefonom, kettő is! Telefon KELL. Rosszul leszel mit csinálsz? Nincs senki melletted, telefonálni meg ugye nem tudsz. Bár a megnyilvánulásaid után nem is csodálom. Gondolom a pénz azért jól jön, amit haza hoz. Gondolkozz el egy picit.
2013. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Milyen pénz??? Az a napi 1500-2000 forint? Na ne nevetess...
2013. aug. 11. 14:41
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Te mi a fenének vagy még a manusszal, ha úgy beszélsz róla, mint a kutyaszarról?
2013. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
80%
ma 13:56 nem tudom kinek irtál utánam válaszló. De ha nekem, akkor válaszolnék neked. Van családom. Most nem olvasom vissza, de ha jól emlékszem akkor le is írtam. Van férjem, vannak gyerekeim. És van munkahelyi telefon. Mivel iskolaidőben mindig a munkahelyemen vagyok, ott mindig elérnek, ha valami sürgős dolog van. Mikor még volt mobilom is ott hívtak, nem volt semmi fennakadás belőle. Van otthon vezetékes telefon is, mert annó úgy volt olcsóbb a tv-net előfizetés, ha akarok tudok telefonálni, de nem szoktam. A családom többi tagjával ott a face, vagy a skype, azok nem kerülnek semmibe. Mi a túróért kellene nekem a mobil? Hogy egy normál séta közben sem legyen nyugtom? Vagy a boltba se tudjak leugrani, mert naná, hogy a pénztárnál csörög meg az az átkozott. Aki akar elér, a reklámozók meg, a többi ostoba hívás meg nem érdekel.
2013. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Hozzátenném még, hogy ha kint dolgoznék a földön, vagy olyan helyen, ahol nem lehetne elérni, akkor természetesen vennék egy kártyát.
2013. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
88%
1500-2000 naponta? Én annyibol 3 napra megfőzök. Simän össze tudna tenni egy telefonra! Te viszont egy ritka hálátlan nőszemély vagy, a fiú jobbat érdemel nálad.
2013. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Ez a pénz még arra sem elég, hogy főznivalót vegyek belőle.
2013. aug. 12. 09:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!