Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Min nem tudtok spórolni?

Min nem tudtok spórolni?

Figyelt kérdés

egész nap spórolós kérdéseket olvasok itt a gyakorikérdéseken, és kíváncsi lennék hogy ki min nem tud spórolni. Én:

- folyó vízben mosogatok (nem tudok a koszos vízben tapicskolni)

- fürdök nem zuhanyzok

most ennyi jut eszembe, ha van még valami írok időközbe.

köszönöm a válaszokat


2009. okt. 27. 13:51
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
86%
Á, hagyjad kérddező, valaki tegnap beírt egy kérdést, hogy nincs mit ennie , mert nincs pénze.. most meg rákaptak erre a tmára... Én is folyóvízzel mosgatok és langyossal méghozzá, mert nem akarom hogy a hideg víztől reumás legyek 10 év múlva.
2009. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
szórakozáson: színház, koncert, stb. mármint, ha kéne, akkor ezeken is spórolnék. De pont azért spórolok máson, hogy ilyenekre jusson.
2009. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
42%

fürdök mer ge-ci hidegvan az egész lakásba (pedig elvileg van fűtés) és nembírom a 15 fokba állni a zuhany alatt, fogmosás közben folyatom a vizet, de nemtom mér, a szobámba 3 lámpa ég, merén a színes dolgokat szeretem :D

kocsival megyek odais ahova gyalogis mehetnék, mer ge-ci hidegvan, gyűlölöm a hideget, és idegesítenek a belémjövő emberek.

2009. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
62%

hehe! Tényleg nagyon rákaptak erre. Hát én mondjuk lyukas cipőbe nem járok...


Viszont a kádba pisilok...XD

(jó tudom az is egy jó adag irónia volt, de nekem nagyon tetszett...:P)

2009. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
67%

Én ide nem fogom leírni,mert akkor kapok hideget-meleget,holott tudom,hogy mit csinálok rosszul,de nem akarom,hogy a sok unatkozó szipirtyó rajtam köszörülje a nyelvét és engem oktasson...

Holott néha szégyenlem is magam,milyen pazarlásokat csinálunk,mindig megvárom,míg penészes lesz a kenyér,hogy nyugodtabban ki tudjam dobni...

2009. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
63%
Mosogatni én is folyóvízbe mosogatok, és melegbe,de szerintem hidegbe a zsírosakat nem is lehet. Fürdök, de egy vízben a párommal, és nem telekádba...
2009. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
71%
Jaja,a kádba pisilés mellett még hallottam a csapba orrfújást is:-)
2009. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
79%

-én is fürdeni szoktam

-ha muszáj, akkor fél adag ruháért is elindítom a mosógépet és erről nem tudok leszokni

-a számítógép éjjel-nappal be van kapcsolva, na ez már inkább pazarlás

Most ennyi jutott eszembe.

2009. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
89%
Én is fürdök és nem zuhanyzok. És internetezem.- nekem ez már luxus! :( A többivel próbálok takarékoskodni,mert összeszeretnék gyűjteni egy kis pénzt.
2009. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
91%
Ha maradna félre rakható pénzem, abból mindig ruhát, meg csili-vili dolgokat veszek, a vásárlás az egyetlen dolog, ami boldogít ezen a szar világon.
2009. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!