Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Elhagynátok a...

Mit tennétek? Elhagynátok a párotok?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves gyerekem,csakhogy apukát már nem érzemannyira.az exemet annál inkább,és érzem,hogy ő is így van ezzel,de nem merek lépni,csak ő a gyerekem apja,és az ex előtt is ő volt a párom,tehát Ő érte hagytam ott,ezt nem csinálhatom meg mégegyszer.Tehát először apuka,majd ex,megint apuka,és most megint ex?Lehet ilyet?Exet szeretem mindig is,csak ő nemakrt semmi komolyat tőlem.
2009. okt. 27. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Miből gondolod, hogy ha az exed eddig sem akart komolyabb dolgot tőled, akkor majd most akar? Én a helyedben nem hagynám el a gyerekem apját egy bizonytalan dologért. Inkább menjetek el valahová a pici nélkül, hidd el, segíteni fog újra egymásra hangolódni.
2009. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Es most mit akar toled az exed szerinted??? Meg amikor egyedul voltal, akkor se akart komoly kapcsid veled, es most, hogy mar gyereked is van?! Csak szorakozni, szexre kellenel neki, semmi masra.

Ki tartana el a kicsit, az exed? Mert azt kotve hiszem.

Talan nem kellett volna felelotlenul gyereket vallalnod, most pedig fogni a fejedet.

Becsuld meg a gyereked apjat szerintem.

2009. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Szánalmas vagy.Én az exed helyében nem vennélek vissza,mert soha nem tudnék bízni benned,v hinni neked.Még azt sem amit kérdezel.
2009. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


"nem akart semmi komolyat tőlem" akkor szerinted most akar? Biztos vagy Te ebben? Hát nem tudom, hogy felborítanám-e ezt a felállást a helyedben.


Ha nagyon szereted, akkor lehet, hogy érdemes lenne mégegyszer megpróbálni, de közre játszik az is, hogy miért lett vége. Az apukával pedig mi a probléma? Rendes, szeret Téged? Nem lehetne helyre hozni köztetek a dolgokat, mégis csak ő a gyermeked apja!

2009. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Azert ugy lepegess jobbra es balra, hogy kozben van egy pici gyermeked, akit lehet, hogy mindez megvisel. En nem hagynam el a gyermekem apjat csak azert, mert az ex ismet kepbe kerult. Raadasul olyan ex, aki regebben sem akart semmi komolyat. Gondolod, hogy most akar annyira komolyat, hogy egy gyereket is kapjon a nyakaba?

Lehet ilye? Szerintem nem tul erkolcsos.

2009. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Meg ne próbáld. Két szék közt a földön fogsz kikötni egy apa nélküli gyerekkel.
2009. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Te figyeljél már és a gyereked?

Mert azon kívűl, hogy említetted, hogy van, leszarod neki jó-e ez az átjáróház.

Azt sem tudod mit akarsz, hol ide, hol oda verődsz, csak hogy valami izgalom legyen az életedben. Minek kellett neked egy gyerekek ehez, hogy elkúrd az életét?

Nem akart semmi komolyat tőled? aztán miért vagy ezen meglepődve? bevágódtál 2xer az ágyába, és most harmadjára is meg akarod tenni. Egy ilyen nőtől komolyat? na ne röhögtess már.

Kicsit összeszedhetnéd magad, mert perpill nőnek egy nulla vagy és emberileg sem túl sok. Az anyaságodat nem tudom de gondolom ott sem vagy tökéletes, ha a 3-ból kettőből buktázol.

2009. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek,lehet félreértettetek,a párommal már 4éve vagyok,előtte volt az ex,a gyermekemet imádom,és érte élek!Apuka nem sokat törődik velünk,azért vagyok depis,és azért gondolok mindig rá,de kiverem a fejemből igazatok van!!!
2009. okt. 27. 18:42
 9/10 anonim ***** válasza:

ha van gyomrod és gusztusod hozzá...hajrá...DE gondolj a családodra is (a gyerekedre,magadra,párodra)!!!

Képzeld magad a párod helyébe,neked hogy esne egy ilyen?

Na az meg a másik,hogy az exed nagy valószínűséggel ezek után pláne nem fog tőled akarni semmi komolyat!

2009. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ertem a sok csunya kommentet,elvegre mindenki boldog akar lenni nem???Akkor miert ne probalhatna meg a kerdezo is az lenni?Enis kapcsolatban elek 2 eve, es elmondhatom,hogy a parom(ferfi)nem igazan teper erem, ugymond nem igazan erdeklem ot.Es enis elkezdtem masra gondolni...kulfoldon elek,igy egy kicsit nehez lekotni magam, mivel a barataim es csaladom otthon vannak, es en meg a pasim egyutt elunk itt.hozzaateszem beteg lettem mentalisan ,es nem igazan hinnem,hogy a pasimnak nincs koze ehhez a dolgohoz..es az egyik boltba van egy cuki penztaros srac,aki mindig nagyon kedves velem, es erzem,hogy tetszem neki, es o is nekem,meg azis lehet,hogy osszebaratkozunk vagy valami, es oszinten nem fog erdekelni az,hogy mit fog erezni a pasim, mert o uz mas karjaiba azzal ,hogy folyton megbant es nem torodik velem ugy ,hogy az kielegito lenne....hiban mondja neha h szeret, egyszeruen nem erzem az amit kellene, mivel egyszer mar voltam szerelmes nagyon is tudom mi lenne a normalis, alapjaba veve kicsit aggodok is, mert kulon koltozestol felek,kicsit nehez ugy, de most en azt tanacsolom a kerdezo holgynek,hogy legyen boldog es probalja meg az exevel, mert nem hinnem ,hogy kozombos a szamara,hogyha erzi ot!!!Tessek csak boldog lenni, nem lenne jo ha o is mentalis betegseget kapna a boldogtalansagtol!!!!Sok boldogsagot ,es merjunk boldogok lenni, csak egyszer elunk, es az nem mindegy ,hogy hogyan!bocsi a regenyert ,de sztem erti a kerdezo,mitr akarok mondani ezzel!:-) 21/L
2009. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!