Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Tudok valami jó...

Mit tehetnék? Tudok valami jó tippet adni ami nálatok bevált?

Figyelt kérdés
Kiakasztom a párom :( néha olyan ideg jön rám hogy nem tudok lehiggadni :( mindenféle kis szutykon idegbajozok :/ rossz hogy sehova se járunk el, de ez akkor sem normális szerintem.. Egyszerűen a mindennapokba beépült. Van egy mellétársult (rossz) temperamentumom is ami még jobban nehezíti a dolgokat, csoda hogy 3éve velem van még... 20N
2013. aug. 20. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
váltsál fogamzásgátló tablettát, az szokott ilyet csinálni. Ha nem akkor piszichomókus.
2013. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez azért lehet, mert nem jártok sehová, én is idegbajos vagyok a monotonitástól, meg szerintem még sokan.
2013. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mozduljatok ki!! Ha kell egyedül menj!

Én zenét szoktam dugni a fülembe, úgy megyek boltba, sőt dolgozni is:)

2013. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dolgozol?


Ha nem,akkor lehet sok a felesleges energiád....

Én akkor voltam így a párommal,mikor otthon voltam.

Én nem bírom a semmittevést,az otthon ülést!

Nagyon megveszek tőle.


Bár én tudtam kezelni az indulataimat,eljártam rendszeresen futni,tornáztam,kézilabdáztam,úsztam,ha le vagy fáradva,(munka,sport)nincs erőd vitázni,veszekedni,örülsz ha élsz.....

2013. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!