Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztelőre mit lehet venni...

Keresztelőre mit lehet venni egy éves kisfiúnak? Keresztszülők leszünk, nagyon nagy öröm számunkra. És keresztelőre milyen elegánsan kell felöltözni? Nagyon vagy elég egy kis alkalmi kosztüm?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nah ugye van akinek rengeteg keresztszülője van és van akinek 1.Nekem 1 keresztanyum és keresztapum van,mikor még annak idején engem kereszteltek egy aranynyakláncot kaptam tőlük,olyan medállal,amilyen jegyben születtem.Hát ilyenkor ugye templom van meg ilyesmi ugyhogy elegánsan kell azért,de egy helyes alkalmi kosztüm,ami azért persze elegáns az jo.:)
2009. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

[link]

Itt van pár ötlet.

Mi a kisfiúnak kis első fog, hajtincs tartót vettünk, de nem ilyen szívecskéset, hanem picit "antik" szerűt.

Elég a kiskosztüm.

2009. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elegánsabbat úgy értettem, hogy azért kisestélyi nem kell, köszönöm az ötleteket. És a linket, tényleg jó...
2009. nov. 1. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
keresztelőre csillagjegyes lánc... ajjaj
2009. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Én fehér blúzban és fekete alkalmi szoknyában voltam, férjem öltönyben nyakkendő nélkül. Mivel fiú volt, 20 ezret adtunk. Ez fedezte a tortát - azt a keresztelőtortát a keresztszülők veszik- fedezte a ruhácskáját, és a maradékot rátették az első bankszámlájára. Kérdezz rá mire van szükség, vagy adj bankkártyát. Sok boldogságot.
2009. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

A kisfiam gyerekmeretu aranylancot hozza valo kereszttel kapott.

Elegans ruha, de nem kisestelyi.

2009. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Mi most kereszteltünk a férjemmel harmadszor,de mi mindig a gyereknek vettük az ajándékot.Úgy értem,hogy olyat aminek a gyerek örül és nem a szülei nézegetik.Szerintem arany láncot majd a ballagására vegyél neki,most még azt nem értékeli,inkább valami szupi játékot.Mi nagy dömpert vettünk,teleraktuk legóval(nagyméretűvel),bölcső alakú tortát vittünk amire a neve volt írva,és,hogy keresztelődre szeretettel.A papnak egy tízezrest adtunk.Én elegáns kosztümöt viseltem,a férjem öltönyt nyakkendővel.
2009. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helló! A mi kisfiúnk járássegítőt kapott a keresztszüleitől, 10 hónaposan volt a keresztelője. Ez egy kapaszkodós kétkerekű járműszerű játék. Egy hónap múlva megtanult vele és általa járni magától is, nagyon örültünk neki. Ráadásul egy csomó játék van rajta, figura bedobós, pürgetős, szóval nagyon szupi. A neten megnézheted, ha beütöd a nevét. Szerintünk nagyszerű, személyreszóló, és hasznos ajándék. Mellé egy tortát kapott még, aranyos keresztelős babás marcipánfigurával.
2009. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!