Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért remegek, könnyezek, és...

Miért remegek, könnyezek, és leszek egyszerre rossz és jó kedvű, ha romantikus vagy érzékeny dolgot látok?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, mindig hogy ha látok eljegyzési videót, vagy hogy ha mások karácsonyi ajándékot kapnak, vagy születésnapit, esetleg meglepik egymást az emberek a szeretteikkel, azokon nagyon erős sírógörcs szokott rám jönni, és nem pont magamtól remegek, inkább úgy remegek hogy elkezdem a kezemet rángatni remegtetni, mert jó érzés. Olyan, mint ha feszültséget adnék le. Volt olyan is, hogy ez nem volt elég, ezért oda feküdtem az ágyamba és egy nagy párnát átöleltem, oldalt fekve magzati pózban... Aggódom magam miatt, mert mióta vége lett a kapcsolatomnak nagyon érzékeny lettem, pedig előtte is az voltam. Tételesen azért elmondom, hogy a családom utál, nem számíthatok rájuk, a szerelmem elhagyott lassan 1 éve, ő volt a mindenem és az ő családja, igaz barátom nincsen, és haszontalannak érzem magamat. Nagyon boldoggá tesz ha ilyen videókat látok az interneten, de ember vagyok, őszintén elmondom : irigy vagyok, hogy másokat így szeretnek... Pedig én is szeretnék szeretni, de nincs kit. Nincs most munkám, csak ülök itthon, és várom hogy történjen valami. 21 éves létemre a családom annyira szigorú, hogy szinte sehova sem mozdulhatok ki, ezért be vagyok tokozódva itthonra... Teljesen férfias vagyok, nem vagyok meleges, csak gyengéd belsőm van... Emellett már lassan 1 éve rá se tudok nézni más lányra! Remélem érkeznek értelmes válaszok, köszönöm...

2013. szept. 10. 14:33
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Azt még hozzá tenném, hogy 14 éves korom óta születésnapom nincsen, és karácsony sem, semmi ilyesmi... Azért utálnak, mert sosem voltam jó tanuló mint ők, és nem vagyok vallásos sem. Utáltam ezeket az ünnepeket mert olyankor mindig rossz kedvem volt, az exem megszerettette velem, de most már megint csak kínszenvedés átélni ugyanúgy ezeket a napokat magányosan.

Tudom hogy vannak más emberek nagyobb problémákkal, de más is átéli ezt?

2013. szept. 10. 14:36
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Ha nő lennél, azt mondanám, hogy terhes vagy, így csak azt mondom, hogy depressziós.
2013. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát mióta az exem elhagyott nagyon szenvedés volt az első fél év, sírógörcsök mindennap, azt éreztem hogy felgyullad a testem, hogy izzik a hátam, és azt éreztem hogy megfogok halni... Valahogy talpra álltam, de most megint elestem. Orvos nem látott még, de szerintem tönkre mentem belül. Nem akarok depressziós lenni. Boldog szeretnék lenni! Még mindig nehéz nélküle, mert ő megmutatta milyen az ha szeretnek, és milyen hogy ha törődnek veled. Előtte is rossz volt, de most még rosszabb, mert már tudom milyen az ha jó. Majdnem 1 év után is képes az ember mély depresszióban lenni?
2013. szept. 10. 14:40
 4/20 anonim ***** válasza:
Bármikor eshetsz depresszióba, különösen, ha nem találod az értelmét az életednek. Tanulsz még?
2013. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Sosem volt értelme az életemnek. Valami mindig meggátol, hogy értelmet adjak neki. Nem tanulok, állást keresek, és egy tanfolyamot akarok majd elvégezni. De ez nekem nem elég, olyan hiányzik nekem amit még sosem kaptam meg... Csak törődés kell nekem és szeretet... Én ebből irgalmatlan mennyiségűt tudok adni... De amint valaki picit közelebb kerül hozzám már is elküldöm magamtól... Valahogy senki sem felel meg nekem annyira, mint ő ...
2013. szept. 10. 14:45
 6/20 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben azt javaslom, hogy munka mellett menj el önkénteskedni, hogy emberek közt legyél és ne csavarodj be ennyire. A csajt meg idővel elfelejted, ha nem napi 24 órában ezen kattogsz.
2013. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
*munkakeresés mellett
2013. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nagyon sok jót tettem már, és minél többet teszek, annál jobban emésztem önmagamat és jövök rá arra, hogy mindegy mennyi szeretetet adok, semmit sem kapok vissza... :)
2013. szept. 10. 14:50
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát, akkor üdvözöllek az életben. Majd lesz olyan is, aki szeretni fog. De az, hogy otthon ülsz a fenekeden, és az egyetlen, ami örömet okoz, néhány videó, nem valami jó.
2013. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Lesz olyan is hogy valaki örökre fog szeretni?:/

Hát igen, szerintem sem normális...

2013. szept. 10. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!