Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt a lánybúcsúztató...

Milyen volt a lánybúcsúztató bulitok?

Figyelt kérdés

Hogy zajlott?

Kik voltak ott?

ki szervezte meg?

Mit csináltatok?



2013. szept. 12. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Üdv!

Béla vagyok és még soha nem voltam lánybúcsúztatón!


41F

130kg,193 cm

2013. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meglepi volt... Nővérem szervezte, totálisan titokban maradt az utolsó percig. Elhívott hozzájuk, hogy van 1-2 ruhája, amit nekem adna. Ott volt a 2 nővérem, 2 lány unokatesóm, és a barátnőim. 2 közülük Angliában él, a kis sunyik elhitették velem, hogy az esküvő előtti napon jönnek haza, csak tesóm lebeszélte velük, hogy jöjjenek 1 héttel korábban. Tehát hatalmas meglepetés volt, és nagyon szuperül sikerült. Ettünk, ittunk, beszélgettünk, kaptam egy "fasza" tortát, játékokat is kitaláltak, aztán bejártuk a környék szórakozóhelyeit.
2013. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi extra tervezve, átjöttek a lányok hozzám, iszogattunk, dumáltunk, képeket csináltunk, hülyéskedtünk, aztán elmenünk a városba vacsizni egyet éjjel. JObb is lehetett volna, sajnos lebetegedtem, lázas voltam egész este, de nem tudtam átszervezni, mert ketten más városból, 1 lány meg külföldről jött haza.
2013. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hugom és legjobb barátnőm szervezte...engem már vártak a lakásban (hugomnak volt kulcsa hozzá)... ott volt édesanyám, a legközelibb barátnőim, sogornőm...

majd vicces játékok, aztán az utcán folytatódott a vicces játékok sorozata...majd mentünk a szórakozóhelyünkre (a férjem ott rezidnes dj...) zártkörű buli, onnantól a fiúkkal egybefolyva buliztunk reggel 10-ig :)

szuper volt!!! ennél jobb lánybúcsút nem is kaphattam volna :) örök emlék!

2013. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kibéreltünk egy kis hangulatos sörözőt (ismerős útján), odaszerveztem a barátnőket, a párom meg a haverjait, voltak kollegák is, elég sokan összejöttünk és egy óriási nagyot buliztunk közösen.
2013. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!