Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek illetve a...

Mi a véleményetek illetve a tapasztalatotok a kisgyerekes pasikkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Még sose volt olyan párom, akinek gyereke van, és furcsa az egész helyzet. Remekül kijövök a kisfiúval nem erről van szó, csak hosszútávon kicsit félek ettől a helyzettől. Idővel szeretnék házasságot és gyereket is. A nagyszüleimnek még nem mutattam be, mert félek egy kicsit a reakciójuktól, bár lassan ennek is itt van az ideje. Biztos vagyok benne, hogy nem fogják jó szemmel nézni?.

Egyébként nagyon szeretem őt, a fontos dolgokban nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

Szerintetek az ilyen kapcsolatoknak lehet hosszútávú jövője?

24/L



2013. szept. 13. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a párod és mennyi a gyerkőc?
2013. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2013. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
30 éves, a gyerek pedig 5. A korkülönbség nem érdekel, a családomban szinte mindenhol van legalább 10 év és ennek ellenére mindegyik tartós.
2013. szept. 13. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak is van egy kisfia az előző kapcsolatból, ő is 5 éves... Jól kijövök a gyerekkel, és az anyjával is "jó" a viszonyunk...


De, ha esetleg szétmennénk a párommal, nem hinném hogy mégegyszer belemennék egy ilyenbe.

Szeretem a páromat és a gyereket is... de azt a sok feszkót ami a gyerek miatt volt.. :(


Én szigorúbb vagyok a gyerekkel néhány dologban, az anyja mindent ráhagy, a párom valahol középúton.

Én nem veszek meg minden kütyüt meg édességet a gyereknek (épp elég duci!), de a párom igen. Eleinte minden alkalommal kapott valamit meg be lett ültetve a tv elé hogy ne kelljen vele törődni, és így mentek el a hétvégék.


A gyerekkel sok probléma van(egészségügyi gondok, viselkedésével kapcsolatos dolgok)...

Ha szóváteszem én vagyok a bunkó.


Nekünk majdnem ráment a kapcsolatunk arra, hogy ki hogyan nevelné a gyereket.

(Eleinte nem szóltam bele, de miután sokat kellett vigyáznom rá - volt hogy péntektől vasárnap reggelig csak én voltam a gyerekkel - muszáj volt kivívnom a tiszteletem)

22N

2013. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy puszta józan belátás alapján belemenjek ilyenbe. Én a "gyerek" szemszögéből ismerem ezt a dolgot: apám felesége kb. 20 éves volt, mikor apámmal összekerültek és eleinte, hogy persze apámnak imponáljon és lelkesedett érte, agyonajnározott. Aztán, ahogy teltek az évek, egyre bunkóbb, egyre hidegebb lett, gyűlöltem miatta apámnál lenni láthatásokon. Nyilván ahogy lehullott a rózsaszín szemüveg róla, egyre reálisabban látta a helyzetét: apám számára én vagyok az első, és a legfontosabb, nem ő. Mindenbe belekötött: a hajviseletembe, ruhámba, még abba is, hogy állok! De valahol megértem, alapesetben minden nő arra vágyik, hogy ő és a közös utódok legyenek az elsők a szeretett férfi életében. Nem kéne hát "tartozékos" férfi, ennek egy gyereket sem szeretnék véletlenül sem kitenni, amit én éltem át egy ronda "mostoha" által.


27 N

2013. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk elég simán ment, én voltam a kisgyerekes pasi.

Azt tartom aggályosnak, hogy a szüleid elképzelt vélemémyének mekkora jelentőséget tulajdonítasz.

2013. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!