Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová temethették az elődömet,...

Hová temethették az elődömet, aki meghalt születéskor, ha egyáltalán temették?

Figyelt kérdés

Hová temethették az elődömet, aki meghalt születéskor, ha egyáltalán temették? Hogyan derithetném ki?


Bocsánat a hülye kérdésért, egyáltalán nem biztos, hogy temetve is van (hogy nézne ki, itt nyugszik élt 10 percet...), de mégis meg akarom kérdezni, mert nem akarom a szülőket felkavarni vele. Az elődöm koraszülött volt, nem tudom a részleteket, azt sem, hogy hány napig él. Vajon el lehet temetve?


2013. szept. 17. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha a család kikéri a kis holttestet akkor a család temeti el.

Ha nem kéri ki, akkor nem fogod megtudni soha, mert vagy boncolási anyag lesz belőle, vagy jelöletlen sírba kerül a többi kis holttesttel együtt.

2013. szept. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lemaradt a hamvasztás. Vagy hamvasztják..
2013. szept. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha tudod a nevét akkor meg kell keresni a temetőt gondozó céget, náluk parcellánként fel van írva ki hol nyugszik. Viszont ilyen esetben (főleg régebben) nem adták ki automatikusan a picit, csak akkor ha a szülők kérték. Amúgy ha a testvéredről van szó, szerintem kérdezz rá nyugodtan, hiszen bár nem ismerted, mégiscsak a testvéred.
2013. szept. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kérdezd meg a szüleidet. Lehet hogy már nem is fáj úgy nekik ahogy te hiszed. Amúgy meg nekik is szembesülni kell evvel hisz csak akkor tudják feldolgozni. Szóval még lehet jót is tennél avval ha felhoznád. Persze nem most rögtön hanem ha úgy érzed megfelelő az idő.

Anyukádnak biztos nehéz lenne de mindenképp szembesíteni kell evvel is. Hisz attól még senki nem tett semmi rosszat ha ő nem tudott megszületni, lehet hogy pont az elődöd döntött úgy hogy nem marad most tovább.

2013. szept. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha el lenne temetve, akkor kijárnának a sírhoz
2013. szept. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Mi az,hogy elődömet?
2013. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ő a testvéred. Én megkérdezném.
2013. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
A szüleid az elődeid. A gyerekség nem egy állás.
2013. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A halva született koraszülött babákat sok helyen ki sem adják a szülőknek, így temetve sincsenek. Durván hangzik, de mennek a kórházi veszélyes hulladékkal megsemmisítésre, mint az abortumok.
2013. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha a szülők kikérték, akkor a helyi temetőben van eltemetve. Nálunk az a szokás, hogy a halva született gyermekeket a kórház melletti temetőbe temetik. Így ott is megnézheted. Ha nem akarod megkérdezni a szüleidtől, megnézheted az egyházi anyakönyvekben is.
2013. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!