Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgozik külföldön valakinek...

Tomiszive kérdése:

Dolgozik külföldön valakinek a párja? Az enyém vasárnap ment ki és nagyon rossz mert mióta együtt vagyunk nem voltunk távol egymástól. Ha valaki hasonló cipőben jár azzal szivesen beszélgetnék.

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én párom is Angliában dolgozott.. Az első 1-3 hónap nagyon nehéz volt,mert mi már együtt éltünk, nem volt olyan nap hogy külön lettünk volna. tetézte a hiányt az is hogy nem volt se internet, se skype, se facebook, se mobil telefon.. Semmi, csak néha postai levél..

De minél több idő telik el távol egymástól, annál könnyebb lesz elviselni is..9 hónap után már nem igazán voltak átsírt éjszakáim.. Már elvoltam nagyon így is..

2013. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan érzek most.A férjem 3 hete dolgozik az új munkahelyén távol tőlem.Mi sem voltunk fél napnál többet külön mióta együtt élünk,és szörnyű érzés,mikor hétfőn autóba pattan,én meg itt maradok.Nálunk annyi a szerencse,hogy péntekenként haza tud járni.
2013. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az enyém. Pont most:/ Vagyis, most tartunk 50 napnál. Én is megyek utána, amint összejön a pénz, de egyelőre minden bizonytalan és elég pocsék. De már rengeteg körömrágáson túl vagyok. Ha annyira el vagy veszve, velem beszélgethetsz. Annak idején én is írtam, nekem nem reagált senki.
2013. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Mi sem voltunk korábban távol. Olyan rossz volt, amikor kikísért, hogy menjek, és még adott egy csókot, aztán eltűnt... Mire hazaértem, már a taxiban ült, útban a reptérre. És azóta nem láttam, csak Skype-on beszélünk.

Idővel könnyebb lesz.

2013. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!