Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnátok anyák és feleség...

Mit szolnátok anyák és feleségek? Örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Remélem a moderátorok nem teszik el innen a kérdésemet. Közeledik a feleségem 40. születésnapja és elég bajban vagyok, mert nem tudom, mivel kellene felköszöntenem. 2 gyermeket nevel, dolgozik, háztartás...gondolom sokaknak ismerős. Meglepetés bulit nem szeretne, meg semmilyet sem, műszaki dolgok nem érdeklik.

Arra gondoltam, hogy befizetem egy hétvégére (2 éjszaka) wellness szállodába, had pihenjen, azt amúgy is szereti, ritkán a gyerekekkel is el szoktunk menni. De most egyedűl lenne, nyugalomban, kedvére szaunázhatna, meg maszíroztathatná magát, meg amit akar. Ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Erre gondoltam: [link]

Vagy valami hasonló, nívós helyre észak-magyarországon. Tudtok esetleg még tippeket adni?


2013. szept. 19. 22:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet? De egyedül menjen? Mintha szó szerint melegebb éghajlatra küldenéd..
2013. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyedul nem orulnek. De a ferjemmel szivesen eltoltenek egy hetveget 2esben. De ha mar esetleg mondta hogy vagyik ra hogy teljesen egyedul lazitson akkor ok. Ha nem akkor inkabb 2 szemelyre foglalj..
2013. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
De pont ez benne a lényeg, én addig vigyáznék itthon a gyerekekre, intézném őket, ő meg lazíthat.
2013. szept. 19. 22:57
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül? Ha te ennyire nem akarsz menni, akkor fizesd be egy barátnőjével. A gyereket nem tudjátok valahová lepasszolni? Akkor meg te is mehetnél...
2013. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
A gyerekeket nem igen tudnám 3 napra lepasszolni.
2013. szept. 19. 23:00
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék a helyében, de szerintem a nők 98%-a nem így van ezzel, szerintem a barátnőjét is be kellene fizetned.
2013. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül kéne mennem én nem örülnék :| A gyerekekre semmiképp nem tudnak vigyázni párnapig esetleg a nagyszülők, rokonok? Ha nem megoldható akkor tényleg marad az hogy az egyik barátnőjét is befizeted :)
2013. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Kedves vagy, de annyira pasi :)

Ha egyedül küldöd, fordítva fog elsülni.

Kettesben romantikus programmal lepd meg!

30/N

2013. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább közös programmal lepd meg, érti mindenki hogy mi a szándékot, tényleg aranyos vagy, de ennyi hajtás után 3 napig egyedül, ez talán inkább rossz lenne mint pihentető. Inkább szervezz egy egynapos pihenést kettőtöknek, mint 3 naposat egyedül. :)
2013. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban van az anyukájával, vele is elküldheted, esetleg lánytestvér, ilyenek.
2013. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!