Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónap után össze költözés?

Dolnamaca kérdése:

2 hónap után össze költözés?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a párommal aki 28 / én 20 /

Folyamatosan rágja a fülem azzal, hogy költözzünk össze...viszont én ezt még korainak tartom. Mit tegyek???



2013. szept. 29. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te úgy érzed akkor mond el, ő meg tartsa tiszteletbe a döntésed.
2013. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Én nem tartanám korainak :) Te miért tartod annak? Elmondtad neki, hogy szerinted miért korai, vagy igazából csak félsz még kicsit a változástól?
2013. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Mi a 2. randinkon feküdtünk le először, akkor ott is aludtam. Szép lassan átkerültek a cuccaim, szóval végülis 1 hét után mondhatni odaköltöztem. Azóta is együtt vagyunk, csak már új, közös lakásban. Ennek 5 éve.
2013. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem se kell ennyire elsietni. Mondom ezt úgy, hogy mi si kb ennyi idő után költöztünk össze, de mostmár azt mondom jobb lett volna, ha várunk még, tovább húzzuk a randizgatós periódust, mert annyira szép emlék, de olyan gyorsan eltelt. Jó lett volna többet cska találkozgatni, várni a hétvégét, hogy együtt aludjunk, mint egyből bele a közepbe, házimunka, főzés, anyagiak..
2013. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Szüksége van házvezetőnőre.
2013. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Mi kevesebb mint, egy hónap alatt költöztünk össze :D Lakva ismerszik meg a másik...Azóta már a férjem :D De Te tudod mit szeretnél nemde?
2013. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem érzed időszerűnek, akkor még ne.


Mi 3 hónap után vettünk ki közösen új lakást, előtte egy hónapig keresgéltünk, szóval mentünk volna korábban is. Ennek most 3 éve, szóval mi úgy érezzük jól döntöttünk, működik a dolog.

2013. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Mi 2 éve vagyunk a párommal, sokat laktunk egymásnál ideiglenesen, de végleg összeköltözni még nem szeretnénk. A miértre a válasz igen egyszerű, egymás szüleihez nem akarunk menni, közösre pedig még nem futja, ez van. Ezen felül fiatalok vagyunk még, nem sietünk sehova.

Ha te úgy érzed még korai, akkor ne menj.

2013. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Rágja a füled - mit jelent? azt, hogy jaj imádlak, veled akarok élni VAGY b+ sok a mosatlan, nincs tiszta alsóm, kéne egy bejárónő!

Neked van kereseted?

2013. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
57%
Mi is kb. 2 hónap után költöztünk össze, bár ezt az ötletet a barátom vetette fel. Nem bántam meg, hogy össze költöztünk, jó döntés volt. :)
2013. okt. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!