Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerintetek?

Mit tegyek? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején!

2 éve vagyok a párommal,sokat vagyunk együtt azaz jó formán együtt élünk!

Felhívtam ma anyumat,h mizu stb...erre apám a háttérben elkezd velem üvöltözni:(

Aztán lerakom,egyből hívott apám, h haza ne merjek addig menni míg nincs munkám,...

Ő is nagyon jól tudja,h egyfolytában keresek,de nem találok!

Már elegem van,h folyton basztat!!!

Holnap haza akartam menni,de nem tudom,h ezek utánmi legyen!

Legszívesebben soha nem mennék haza!

Szerintetek?


2009. nov. 9. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Hú nekem ilyet a szüleim tut soha nem mondtak volna. Max ha elegük lett volna hogy engem pénzelnek, akkor nem adnak többet pénzt, de kitenni a házból az otthonukból soha nem tettek volna.

Keress munkát és ne menj haza.

2009. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el Apukád nem akar rosszat neked azzal,hogy dolgozni küld,akármennyire is annak tünik!Bár tény,hogy nehéz melót találni,főleg mostanában,de biztos sok konfliktus megoldódik,ha majd találsz!Én szurkolok!;)Amúgy most ha a barátoddal élsz,miért akarsz hazamenni?
2009. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon egyszerű:ne menj haza!De ne csak addig amíg nem találsz munkát,utána se!Anyuddal legalább azért tartsd a kapcsolatot,ha Ő nem ilyen "érdekes felfogású"....
2009. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem gondolta komolyan apa,csak nagyon sz*rul esik,h ilyet mondott!

Hazajárok minden nap szinte, mert februárban költözünk külföldre DOLGOZNI és szeretnék addig sok időt velük tölteni!

Szeretem őt, és ők is engem csak elég elszomorító most az anyagi helyzetünk:(

2009. nov. 9. 18:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem én hogy nem gondolta komolyan,de a helyedben akkor sem mennék haza 1-2 hétig legalább....
2009. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék egy ideig!

Lehet, hogy szeretitek egymást, de a stílus is számít, hogy hogy szólunk egymáshoz....

2009. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csak nehéz ez így, mert ő tényleg az az apa aki mindent megtesz értem!Kiny*alta a fenekem,mindent megvett nekem és mindent megtett értet!

Ők vállalkozók és hát ez a válság őket is utolérte..

Nagyon idegesek,mert anyum egy betegség által több mint 1 hónapja nem dolgozik,apa meg keveset keres...

Nekünk soha sem volt fix bevétel..minden hónapban változó volt...

De most egyre csak kevesebb..

Próbálnék munkát találni,de egyszerűen semmi munka sincs..

Nicsennek nagy igényeim,minimálbérért is dolgoznék,de ha van is munka akkor ismerőst vesznek fel..

Ajj,nehéz helyzet!

Mindenkinek megy a plusz+++

2009. nov. 9. 19:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogd a szaván, és tényleg ne lásson egy ideig.
2009. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak nálatok,sztem minden családban,ha kicsit anyagilag megszorulnak,az szüli a legnyagyobb vitákat(nálunk is..),és akaratlanul is olyanokat vágnak a másik fejéhez,amit utólag megbánnak..!Sztem nem az a megoldás,hogy "azértse" mész haza,hanem igenis haza kell menni és nyugodtan megbeszélni mindent,sok sikert és csak bátran!;)
2009. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 19:51-el, menj haza, legyél kedves, úgy látom a kommentárodból, hogy nem fog nehezedre esni. Jó érzésű, rendes gyerek vagy,ha szidnak elviseled abban a tudatban, hogy majd külföldön úgyis lesz munka. Jól érzed, hogy nekik is nehéz, nem kell még dacoskodással, ellenségeskedéssel csúfítani a helyzetet.Csak megöleled őket, és minden rendbejön. Belül a szeretetet tartsd ébren, és akkor sikerül.
2009. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!