Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen "lánybúcsúról"?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm jövő nyáron tervezi az esküvőt a párjával, de jó előre mondja, hogy neki lesz leánybúcsúja és "vetkőzős" fiúkákat akar. Állítólag volt már ilyen alkalommal ilyen bulin és teljesen jól érzeték magukat. Nekem ez nem fér bele az értékrendembe. Túl maradi vagyok?
2009. nov. 10. 10:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Az enyémbe sem fér bele, ne menj el rá, és kész. Biztos lesz most néhány lehurrogó, nem kell velük foglalkozni.
2009. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Lehet ezert meg sokan leszolnak, de nekem egy kicsit eroltetett ez a vetkozes....valjuk be oszinten csak az amerikai filmekbl koppintottunk, na de akinek tetszik az csinalja.En nem csinalnam a baratnomnek, es ugy vagyok vele, hogy az ilyesmi a kiscsajoknak valo aki meg elpirul ha felmeztelen pasit lat, igy huszoneves fejjel nem vagyom ra, sot ....de olyan leanybucsura elmennek ahol egy vagy tobb jo pohar bor mellett felelevenithetjuk a legcikibb sztorikat ami velunk tortent es felspiccesen sirva rohogunk azokon.Nekem ez lenne igazi bucsu...
2009. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem, hogy maradi, gyöpösödött agyú lennél, illetve ha mégis, akkor lehetnénk ketten azok! ;)

Én is túlzásnak tartom, sőt, nálunk már a 18. születésnapot is ilyennel akarják "megünnepelni". Na persze, ha valakinek ez jelent izgalmat, tessék csak, bár úgysem megyek el, ha meghív. ;)

2009. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%

Épp ezen gondolkoztam én is. Szerintem nem az esküvő előtti éjszaka (valamelyikén)az ideális, hogy valaki ilyen körülmények között vetkőző perszónákkal tombolja ki magát. A leány/legénybúcsú ötlete nekem is tetszik, de azt meg lehet normális körülmények között is tartani, piálni, beszélgetni, búcsúzkodni a barátoktól, akár "házasságra készítő játékokat is játszani".

19/L

2009. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
nekem kicsit azért is visszatetsző, mert ha férjhez megy, akkor az előtte lévő dolgok már nem számítanak? Ha letaperolja a fiút vagy simogatja, az nem "gáz"??
2009. nov. 10. 10:57
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
de gáz
2009. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
de vannak olyanok, akiknek "természetes" hogyha a fiúknak lehet vetkőzös pipikre bambulni, akkor egy nőnek is joga van ehhez. Így talán logikus lenne, de házasságot fog kötni!? ha vmi akkor nem lesz oké, majd minden lelkiismeretfuri nélkül taperolgat más partereket is??
2009. nov. 10. 11:03
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Csatlakozom a többiek véleményéhez. Gáz és ízléstelen.
2009. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom hanyadik hozzaszolo vagyok ismet, de eleg gaz hogy masnap orok eskut fogadsz valakinek es elotte jol ossze......fantazia....Na ehez is gyomor kellene...nekem nem megy.En akkor is azt mondom hulyeseg....
2009. nov. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
59%
ha neki tetszik, akkor miért ne? nem félrelépni akar. annyit tehetsz, hogy nem mész el, aztán kész.
2009. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!