Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt párom két éve halt meg,...

Volt párom két éve halt meg, én hetente kijárok hozzá és gondozom a sírját. A jelenlegi párom erről nem tud. Szerintetek jó ötlet ezt eltitkolni?

Figyelt kérdés
Párom kiakadna ha megtudná. De ha senki nem foglalkozik a sírral akkor inkább rendbetartom én.
2013. okt. 19. 09:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Ez a kérdés már volt.

Én azt mondom, hogy ha tényleg senkije nem volt a volt párodnak és nem haragban váltatok el, esetleg még akkor halt meg, mikor együtt voltatok, szép dolog, hogy néha ránézel a sírjára, hogy azért ne lepje el a gaz, rendben legyen.


De egy sír egy hét alatt nem kerül olyan állapotba, hogy annyira gondozni kelljen.

Te nem ezért jársz ki hetente.

Amíg ennyire nem tudsz túl lenni a volt párodon, addig szerintem nem kellett volna új kapcsolatba kezdened.

2013. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

"Ez a kérdés már volt" Te miről beszélsz?

Amúgy az irígység nálad is befigyel. Ez a magyar mentalitás!

2013. okt. 19. 09:40
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
3-as, Irigylem, hogy meghalt a volt párod? Te beteg vagy. Remélem, ez a napi kamu. :(
2013. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Azért vagy irígy mert valaki gondozza a sírját! Te fogyatékos!
2013. okt. 19. 09:47
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
És miért lenne már irigy a válaszoló, mert gondozzák egy vadidegen sírját?...
2013. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nincs ebbe semmi rossz ,hogy gondozod a sírját.

Egyszer úgy is kiderül ,inkább legyél vele őszinte .

2013. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

Hallod! Áruld már el, miért támadsz?

Mi bajod van? Értelmesen nem tudsz megnyilvánulni?

2013. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

hátrébb az agarakkal, kérdező. Normális ember nem ilyen stílusban beszél azokkal, akiktől segítséget vár.


Nyilván sokkal több van a dologban, ha eddig is titkoltad a párod elől a dolgot. NYilván nem a pár szál virággal van baja, meg az idővel, amit ott töltesz, hanem az, hogy hazudtál és titkolóztál. ezen teljesen jogosan akadna ki.érzelmekkel, amiket egy halott exre fordítasz, ahelyett, hogy az élőt tizztelnéd legalább azzal, hogy igazat mondasz neki. NEkem a helyében nem a sír gondozása fájna

2013. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, ez hogy keveredett így össze??? Szóval:

Nyilván sokkal több van a dologban, ha eddig is titkoltad a párod elől a dolgot. NYilván nem a pár szál virággal van baja, meg az idővel, amit ott töltesz, hanem az érzelmekkel, amiket egy halott exre fordítasz, ahelyett, hogy az élőt tisztelnéd legalább azzal, hogy igazat mondasz neki. NEkem a helyében nem a sír gondozása fájna, hanem az, hogy hazudtál és titkolóztál. ezen teljesen jogosan akadna ki.

2013. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem mindenképp mondd el neki és ne titkolózz és ne is hazudj neki. Gondolom fordított esetben neked se esne jól, ha átvernének!


18/L

2013. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!