Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van tapasztalata, hogy...

Kinek van tapasztalata, hogy az orosz férfiak milyenek férjnek/párnak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a személyes tapasztalataitokra az orosz férfiakkal kapcsolatban.
2013. okt. 24. 14:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
94%

Vannak jól és rosszak, ugyanúgy mint minden nációban.

Ami problémát okozhat a későbbiekben, az az eltérő kultúra.

nekem orosz férfi nem volt, de volt perzsa. 5 évig voltunk együtt, aztán külön váltunk. Sokkal többet adott érzelmileg is mint egy magyar, sokkal úriemberebb volt, ha lehet ezt így mondani, de a szokásaikkal nem tudtam megbékélni, egy idő után zavart.

2013. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
11%
21-es gondolom gazdag embr lehetett a perzsa azért jöttél össze vele.Érdekes annyi ilyen történetet hallani,magyar nő arab férfi,többnyire zsákutca,mégsem tanultok belőle! Vajon mi lehet vonzó ezekben az ápolatlan,büdösszájú-náluk nem divat a fogmosás- alakokban,az egzotikum,vagy a gazdag ember? Mikor rájöttök,hogy szolgaként kezelnek,-és sikerül valahogy hazajutni- azt hazudjátok:nem sikerült megszokni az ottani "kulturát".
2013. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
77%
Bunkó! Na ezért nem kellenek a magyarok, mert csak feketén-fehéren látnak. Egyébként a kérdésedre a válasz: anyagi egzisztenciánk egyforma volt!!! Amúgy sokkal több jó tulajdonsága volt, mint rossz, én voltam fifikás.
2013. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
94%

Milyen buta vagy! Ő itt él egyetemi hallgató!

:D Most jól megnevettettél .... "szolgaként kezelnek" :D :D

A tenyerén hordozott!

2013. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként jó lenne művelődni kicsit, mielőtt hülyeségeket irkálsz! A perzsa az nem arab!
2013. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
24%
"sokkal több jó tulajdonsága volt mint rossz"Hiába van tíz jó tulajdonsága,ha van három olyan rossz, amik miatt elviselhetetlen!
2013. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
96%

ahogy a magyarok között is, köztük is van családcentrikus, meg léhűtő, ők is szeretik az asszonyt de meg is csalhatják. jót kell kifogni.

és nem általánosítgatni.

2013. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!