Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi háromszög. Nem...

Szerelmi háromszög. Nem tudom, kit akarok?! Volt már valaki hasonló helyzetben? Szeretném, ha leírnátok a saját sztoritokat!

Figyelt kérdés

Voltam egy boldogtalan kapcsolatban, eközben ismertem meg az egyik férfit, nevezzük "K"-nak, ő segített nekem lelkileg nagyon sokat, a páromat nem csaltam meg- szakítottunk. A "K"val továbbra is találkoztunk, de nem nagyon haladunk semerre, szeretünk együtt lenni, és keres engem, viszont le is feküdtem vele, ami tökéletes volt. Többször gondolok rá. Nem tudom, hogy akar e kapcsolatot, neki van már egy gyermeke, én meg majd szeretnék a közeljövőben, ő nemhiszem. Elkezdtem beszélgetni egy másik férfival "G"-vel, nos, mint kiderült, rengeteg mindenben hasonlítunk, család centrikus, viszont ő nagyon visszafogott, szeretek vele is lenni, viszont szex még nem volt, így többször a "K"-ra gondolok. Úgy érzem, nem akarom elveszíteni "egyiket" se. Nem tudom mit, és kit akarok... Nem tudom, hogy kiben bízzak, kiben nem... nem tudom, hogy ki becsülne meg... nehéz... Még egyikbe sem vagyok szerelmes, viszont mindkettőt nagyon kedvelem. Most lehet 2 hétig még ezt "csinálom", és amelyik kedvesebb, jobban "teper" őt választom. De annyira hülyén érzem magam. Mit tegyek? Voltatok már ilyen helyzetben? Jól döntöttél végül? Sok hasonló szitura lennék kiváncsi...

G: 21évesF, K: 24f, Én:20N



2013. okt. 27. 05:17
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

mindig a nő választ,

azt amíg nem döntesz,addig is dugjatok jókat,csak ne 3-asban,bár már volt aki úgy is.....XD

2013. okt. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdekes...
2013. okt. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Két szék között a pad alá fogsz esni, viszont még nagyon fiatal vagy, meg a jelöltek sincsenek komoly életkorban, ennyi szórakozás belefér. Csak nehogy úgy járj hogy azt hiszed te játszol másokkal, aztán kiderül hogy ök játszanak veled. Élj, érezd jól magad!
2013. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos úgy érzem, hogy én játszok mindkettővel, pedig egyáltalán nem ez a célom... Nem voltam még ilyen helyzetben soha, és remélem többet nem is leszek...
2013. okt. 27. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincsenek véletlen találkozások az életünkben. Minden ember az életünkben vagy egy teszt, egy büntetés vagy egy ajándék!


Voltam hasonló helyzetben mint te, majdnem 2 hónapig. És így visszagondolva nekem ez egy teszt volt és nem bántam meg az akkori döntésem. A mostani páromat, akit akkor választottam nem adnám semmiért :) Nem egyszerű dolog, de muszáj lesz döntened, mert nehogy tényleg úgy járj, hogy 2 szék közül a pad alá esel.!


Sok sikert!

2013. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Borzasztó egyszerű a dolog. Feküdj le G-vel, és azonnal tudni fogod, kit szeretnél társadul. Felszínesen hangzik, de sokszor a szex ennyire fontos. Ha mindenképpen szeretnél gyermeket, akkor válaszd G-t, aki szintén szeretne, mert K-val ez a későbbiekben komoly konfliktusforrás lehet. Ha G-vel nem az igazi a szex, azon még azért lehet csiszolni, változtatni! Voltam hasonló helyzetben, de én nem aggódtam ennyi rajta. Párhuzamosan vittem a két srácot. Az egyiket a szex, a másikat az érzelmek és egyebek miatt. Mikor meguntam, repült mind a kettő.
2013. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
qrva mond neked ez a szó valamit he,lotyesz.
2013. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
HA nem tudsz ketto kozul donteni, az azt jelenti hogy egyik sem igazi. Keress egy harmadikat, aki mellett eszedbe se jut az elso ketto.
2014. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!