Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondtam a...

Mit tegyek? Elmondtam a szüleimnek, hogy meleg vagyok. Anyukám egész jól fogadta, azt mondta, hogy el tudja fogadni, de apukám teljesen kiakadt és átküldött az anyai nagyszüleimhez, hogy többé ne is lásson.

Figyelt kérdés
Nagyon kiakadt rám. Nem hinném, hogy valaha el bíraj majd fogadni.

2013. okt. 30. 22:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 A kérdező kommentje:
19/F
2013. okt. 30. 22:56
 2/96 anonim ***** válasza:
88%

Ha a sors is úgy akarja, és anyud tud normálisan beszélni apuddal, idővel majd feldolgozza. Ha semmi jele nem volt annak, hogy meleg vagy, nagyon nagy sokk érhette most. Remélem, hogy idővel megenyhül apud és újra a régi lesz a kapcsolatotok.

19/L

2013. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim válasza:
84%
Természetes,hogy kiakadnak,de várj egy kicsit amíg lecsillapodik minden,apukád is megnyugszik és akkor nem lesz semmi gond,mert mégis csak az édesfia vagy,nem tenne olyat,hogy nem fogadja el a helyzetet:)
2013. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2013. okt. 30. 23:11
 5/96 anonim ***** válasza:
51%
Apukád azért reagál így mert nagyon nagyon fáj neki,elmondhatatlanul ő a következményeket is látja nem lesz soha gyermeked feleséged normál családod.Én is ki lennék de idővel majd bele törődik.
2013. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
65%
Aki emiatt leköpné/kitagadná a "degenerált" gyerekét, könyörgöm, sose legyen szülő!!!!!
2013. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
80%

Nem "degenerált", ellentétben azzal, aki ilyent ír.

Apukádnak valószínűleg idő kell, hogy elfogadjon, bár akkor is eltúlozta.


Ha nekem lenne gyerekem, de nem lesz (ez nem ide tartozik), biztos, hogy nem küldeném el. Nem mondom, hogy kifejezetten örülnék, de elfogadnám és támogatnám.


Apukádat meg tudom érteni olyan szinten, hogy ő egy olyan világban nőtt fel, ahol a hagyományos normákat kell követni, és minden bűn, ami ebbe nem illik bele. Tulajdonképpen őt is így nevelték a szülei.


Biztos, hogy idővel megbékül majd, ha látja, hogy normális, sikeres életet élsz.

Talán APukád azt hiszi, hogy minden meleg férfi tangában illegeti magát az utcán, mindez tárulva a gyakori partnercserével.

Pedig a legtöbb meleg teljesen normális életet él, feltűnés nélkül, csak éppen azonos nemű társhoz vonzódnak.

2013. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
64%
Ez különösen akkor lehet fájó egy szülőnek, ha nincs másik gyereke. Ilyenkor általában "ugrik" az unoka, megszakad a vérvonal, ami nagyon szomorú. De szerintem idővel meg fog békélni.
2013. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
93%
Illetve szeretném még tudni, van-e testvéred. Talán Apukádat azt bántja, ha egyedüli gyerek vagy, hogy nem lesz unokája, nem megy tovább a vére.
2013. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
48%
Mit tegyél? Hát keress magadnak munkát és lakást, mert a jelek szerint apuci nem tart el tovább.
2013. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!