Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttátok mar nagymamátok...

Láttátok mar nagymamátok nagypapátok muterotok faterotok tesótok meztelenül? Ti mutatkoztok úgy?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem és nem is akarom.
2013. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
En megláttam őket és majdnem hánytam. Szaunaparti volt nagyiék barátnőjénék minket is vittek ááá ahogy kinéznek ruhában nem is látni elment az életkedvem is nem is tudom innentől már tisztelni őket úgy meg ahogy szabadosan beszeltek ahogy nem szoktak meg fogdostak egymast nagyiek
2013. nov. 3. 17:04
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Ezt minden nap kiírod és a válaszokra élvezkedsz?

Beteg vagy!

2013. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Nagymamámat igen, amikor beteg volt, mi fürdettük. Ez természetes.

Egyébként nem szokás nálunk a meztelenkedés, és örülök is ennek, mert rajtam kívül a családban senki sem mozog vagy étkezik egészségesen, magyarul löttyedtek és hájasak. Meg amúgy is, a páromon kívül senkit sem akarok ruha nélkül látni.

2013. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még sose írtam ki de linkeld be ha volt ilyen kiwi lennék a válaszokra!
2013. nov. 3. 17:12
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Egyedül a nagyapámat nem láttam.

Nem vagyok szégyenlős, ennek ellenére a nagyszüleim, és szüleim előtt nem mászkálok meztelenül, de ha úgy adódik átöltözök a jelenlétükben, prűd sem vagyok...

2013. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

Nagymamát néha látom, o nem szégyenlos, de rászoktam szólni, hogy öltözzön fel. Nagyapát, apát még nem láttam ruha nélkül. Anya nem szégyenli magát, nyitott ajtónál fürdik, a szobájába pucéran rohan vissza, rá is szólok, hogy öltözzön fel. Tesóimat kisebb korunkban láttam meztelenül.

Nem szoktam pucéran mutatkozni a család elött.

2013. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem volt szokás nálunk a meztelenkedés gyerekkoromban, de tabunak sem számított. Szüleim, mikor kicsik voltunk, általában fürdés után átmentek a nappaliba meztelenül átöltözni. Mikor nagyobbak lettünk, akkor már ez nem volt. Nagymamáimat is láttam meztelenül gyerekkoromban. Tesómat (öcsém van) csak kicsi korában láttam, amikor elkezdett kamaszodni, utána már nem. És mindez igaz rám is a többiek felé.

Szerintem ebben semmi undorító nincs, ez teljesen természetes dolog, ha normális keretek között van, sőt, némiképp szükséges is a gyermek normális fejlődéséhez, mert az se jó, ha kínosan takargatva van a meztelenség, de az állandóan gátlástalanul meztelenkedünk egymás előtt verzió sem egészséges. Meg lehet találni itt is az arany középutat.

25/L

2013. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kiskoromban fürödtem együtt apukámmal meg anyukámmal is. Ezután már csak strandon átöltözésnél, ruha próbálásnál vetkőztek előttem. Később már szégyenlősebb lettem. Ők sem és én sem mutatkozunk meztelenül egymás előtt. Apukám szokott, főleg nyáron egy szál gatyába mászkálni meg anyukám is szokott előttem átöltözni. Fehérneműig nem zavar, az olyan mintha fürdőruhába látnánk a másikat. Engem viszont zavarna, ha előttük kéne öltöznöm például, én nem szoktam hiányos öltöékben mászkálni előttük.
2013. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, ők meg kicsiként láttak engem nyilván, felnőttként már nem, 8 évesen már a nővéremre is rácsaptam az ajtót a fürdőszobában...
2013. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!