Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi (k) volt (ak) a legidétlene...

Mi (k) volt (ak) a legidétlenebb, legröhejesebb név, amivel összefutottak már életetekben? :-)

Figyelt kérdés
Mit gondoltatok, amikor először meghallottátok? :D
2013. nov. 10. 00:47
1 2 3 4 5
 11/46 Salx Narval ***** válasza:
92%
Volt egy barátom akit Sándor Józsefnek hívtak, 20év barátság után láttam meg véletlenül az igazolványában, hogy Benedek a második neve, még most is felröhögök ha eszembe jut.:D Vidám szülei vannak az tuti.:D Van még egy érdekes név a tarsolyomban, igaz, hogy az egy macseké volt, zongorának hívták a fekete háromlábú cicót.:D
2013. nov. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
85%
Mercédesz és Ármandó
2013. nov. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
81%

Romilda. Bocsánat, de nekem nagyon nem tetszik!

Horvátné Horvát Xy. (nem látom értelmét)

2013. nov. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
48%

El ninjo es tsunami iker fiuk .

Hamer /kalapacs ikeroccse spijker szog

Rakker (rosszasag )huga eekhoorn (mokus)

Elvis es princilla

Storm ( vihar)

Zee ster tengeri csillag

Bink ( kemeny legeny)

Itt kulfoldon mindent elfogadnak

2013. nov. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 Esprimo Mobile válasza:
12%
Hódmezövásárhelyi munkaügyi központyba egy tölem nem messze dolgozó ügyintèzö ien bemutatkozásal vette fel a telefont: Meleg Tamás. Nembirtam ki hogy ne nevesek . Ien kö...g nével emberek ezzreivel foglalkozni. Humormaffián láttam ojan névtáblát: dr Toszó Sarolta fogász orvos. Melo helyemen a takarito nö bejelölt facebukon fénykép nélkül nemtudtam volna ki ö mikor a nevét megláttam: Kun László Jánosné. És végül egy nemlétezö Japán wc-s néni név: Matata Kakiba
2013. nov. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
54%
Titanilla - ennek a névnek a gazdáját nem tudom soha komolyan venni
2013. nov. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
65%
Bonaventura
2013. nov. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
71%
Miert pontoztak le szuleszeten dolgozom kulfoldom es tenyleg ilyen hukye neveket adnak mint tsunami
2013. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
89%

Én sem tudom miért pontoztak le utolsó, a hollandokról én is úgy tudom, hogy betonkerítésnek is nevezheted a gyereked :D


Az sem számít ha külföldi nevet adsz. Így egy ismerős házaspár akik kinn élnek a Kedves és a Gólya nevet adták a fiaiknak, mert jól hangzik. Na most ezt kinn senki sem tudja magyarul normálisan kiejteni, szóval ennyit a hangzásról, amikor viszont itthon vannak, mindenki hülyének nézi őket.

Okos, mondhatom :D

2013. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
54%
Orália :S
2013. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!