Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (NAGYON FONTOS! )

Mit csináljak? (NAGYON FONTOS! )

Figyelt kérdés
Az történt hogy alig van a villany órán pénz és mind azért mert apa ha alszik nem kapcsolja le a lámpát reggeltöl reggelig megy a gépe amikor alszik semmit nem kapcsol le és anyát már 3x megcsalta és rákos ezért nem hagyta el anya de most is megcsalja anya hallota ahogy gépen beszélget egy k*rvával és itt veszekednek és anya azt mondogatja h megfogja ölni de én azt akarom hogy egyiknek se legyen baja majdnem minden nap öngyilkos akarok lenni mit csináljak?

2013. nov. 24. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi köze a villanyórának a megcsaláshoz???
2013. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Es mi a kerdes?
2013. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez az. D.
2013. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú, lány?
2013. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy mit csináljon...látom nektek nem volt olyan gyerekkorotok, hogy mindennapos volt a veszekedés anyuka és apuka között és ordítozás közben le sem szrták a gyereket. rossz tud lenni pedig.


Szóval, szerintem beszélj a szüleiddel, hogy ez neked rossz amit csinálnak...mondd el nyugodtan, hogy milyen godolatok foglalkoztatnak, stb. enyi infóból azt mondom, hogy jobb lenne ha elválnának,mert így ennek csak te iszod meg a levét. Beszélj velük nyugodtan, hátha észbekapnak.

2013. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak külön-külön tudok tanácsot adni,együttvéve nehéz.

Villany:Kapcsoljátok ki,míg alszik.És,mielőtt felébred,vagy nem tudom mennyit alszik,kapcsoljátok vissza.


Megcsalás:szerintem anyád is olyan,amilyen,hogy ha ezt eddig is tűrte.A mostani dolog,az másabb kicsit,de eddig 3x tényleg nem kellett volna elviselni,mert nem lett volna jó belőle.


Betegség:erre nem tudok mit mondani.

Mennyire súlyos?


És,azt hogy most beszélt egy nővel,azt hallottátok?Biztos hogy vele beszélt?

Minden esetre,nem tudtam sok tanácsot adni,de valahogy a vitát kellene lecsillapítani.

Először is.Ha kell,valaki más segítségével.

Utána meg külön-külön megbeszélni a dolgokat.

2013. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan tanárod, akihez bizalommal fordulhatnál? Ő jobban ismeri, hogy mivel tudna neked segíteni.
2013. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

11:25 vagyok.

Majd még ha tudsz,írj kérdező,hogy mi a helyzet.

Kívánom,hogy megoldódjon minden probléma,és rendben legyen mindenki.


Ha esetleg még ezen a konkrét helyzeten kívül tudok segíteni,írj.

Én megpróbálok segíteni,vagy tanácsot adni,ha tudok.


Még légyszi azt írd le,hány éves vagy.

2013. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

11:28 vagyok.

Az előttem szólónak is igaza van.

Valaki mást is bevonhatnál ebbe,aki tud még segíteni.Például egy megbízható,rendes tanárodat.

2013. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!