Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is minden egyes...

Szerintetek is minden egyes hétvégén feltétlenül szükség van erre?

Figyelt kérdés

Párommal élek, 4 éve vagyunk együtt, 2 éve elköltöztünk otthonról (vidékről) a fővárosba. 25L (én) és 27F (párom), már nem tanulunk, hanem dolgozunk. Amióta itt élünk 2 éve MINDEN EGYES hétvégén hazautaztunk (200km, tehát oda-vissza 400km hetente). Ilyenkor van az én szüleimnél alszunk vagy az ő szüleinél. Én ezt már baromira unom! Persze szeretem én is a szüleimet, barátnőimet, de nem hiszem el, hogy egyszer nem tölthetünk el kettesben 1-2 napot itt! Hétfőtől péntekig robotolunk, estig dolgozunk, utána max 1 filmet megnézünk, aztán alvás. Pénteken egyből a munkából hazaérve pattanunk a kocsiba, és utazunk, vasárnap késő este meg vissza. Minden héten! Nincs soha egy kis közös program, magánélet. Persze otthon elmegyünk bulizni, de csakis a barátokkal. Párom sem a szülei miatt megy haza, nem anyuci pici fia, hanem a haverok miatt. Meg hogy ott van "mindenünk", itt meg nincs semmink és senkink. De könyörgöm, persze hogy nincs, ha nem megyünk sehova, nem ismerkedünk senkivel, max a kollégákkal, nem voltunk itt bulizni.

Szerintetek, még ha nincs is itt ismerősünk, nem lehetne néha itt maradni 1-1 hétvégét, és kettesben tölteni, elmenni valamerre? Én már megőrülök (nekem is van otthon családom, barátaim de akkor sem normális ez)


2013. dec. 1. 18:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
egyszer már felvetettem neki, hogy inkább akkor költözzünk haza, de egye ágában sincs, szerinte ez így tökéletes, hogy itt melózunk, és péntektől vasárnapig otthon vagyunk (mint a koleszos középsulisok, azzal a különbséggel hogy mi egy felnőtt pár vagyunk elvileg...)
2013. dec. 1. 18:51
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális... Próbáld rávenni, hogy csak minden második héten menjetek haza, vagy egyszerűen maradj fent egyedül. Nem vagytok összenőve! Szerintem is ismerkednetek kéne, hogy helyben is legyenek barátaitok.
2013. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Hat anno, amikor az en szüleim elváltak, apám egyik valookkent azt irta, minden hétvégét a szülőknel töltöttük, nem volt valodi csaladi élet. Valahol igaza volt. Ahogy neked is.
2013. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is unnám. Kezdetnek szerintem az előrelépés lenne, ha a haverjai jönnének fel és Bp-en mennétek el bulizni. Vagy akárhova. Persze ez még mindig nem kettesben program, de legalább utazgatni nem kell.
2013. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bírnám. Szerencsére a páromnak is van igénye arra, hogy kettesben legyünk, még az ő szüleihez se megyünk minden héten, pedig negyedórára laknak.

De miért nem mondod egyszerűen azt, hogy ezen a hétvégén nem és kész?

2013. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A volt nejem is ezt játszotta kezedetben, aztán mikor meguntam, mondtam neki, hogy menjen ha akar egyedül, nekem nem hiányzik minden hétvégén ott szexuálni a rezet. Utána beálltunk egy két-három havonta egy hétvégére, azzal már nekem sem volt bajom.
2013. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én szerintem nem normális. Ha ennyire nem tud elszakadni a szülőktől, minek költözött el?
2013. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális. Éltem két városban is huzamosabb ideig, akkor is csak havonta/két havonta jártam haza.
2013. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

nálunk akkor volt ilyen, amikor kint dolgozott a párom. akármikor jött haza, hol az egyik szülőknél, hol barátoknal, meg mindenhol kellett lenni, csak kettesben nem akart soha közös progit, elég volt a tv, meg szex. még mondtam is ezt anyóséknál viccesen, hogy amióta itthon van már mindenhol voltunk, csak kettesben nem. akkor még nem negatívként volt bennem lecsapódva, hanem olyan abszurdumnak tűnt. de később, amikor már folyamatossá vált, kezdtem nem érteni, és a mikor pl nyaralásról volt szó, hogy azt is a haverokkal kell, na akkor már rákérdeztem, hogy kettesben miért nem vagyunk mi soha együtt? csak nézett rám mint borjú az új kapura. ebből láttam, neki igénye sincs erre.

később már nekem sem volt...

2013. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

úristen. kiszámolta már, h ez mennyibe kerül? ennyiből már nyaralni mehetnének minden évben luxusszállóba! :)


beszéljétek meg, h havi 1 hétvége a családé, haveroké, 3 pedig a városi életé.

ha nem hallgat rád, akkor mondd meg neki, h ő mehet, te pedig maradsz a kollégáiddal bulizni, vagy sétálsz a városban, shoppingolsz, akármi.


ez nem csak anyagilag megterhelő, hanem iszonyat fárasztó is.

2013. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!