Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyim kitagadott, és nagyon...

Nagyim kitagadott, és nagyon gonosz dolgokat vágott a fejemhez, a szüleim meg nem szólnak hozzám, mert lebuktam a nagyim születés napján, hogy tudom meg nem történté tenni?

Figyelt kérdés

tehát, a nagyimnál voltunk, a szülinapját ünnepeltük, a barátom is velem volt. titok hogy a barátom, nem tudja senki. Nerm bírtam magammal, mert túl aranyos volt, annyira jól állt neki a fehér ing, és annyira udvarias volt, hogy nem bírtam ki. és amíg a nagymamámék és a szüleim beszélgettek, mi csókolóztunk a dolgozó szobában. nem csináltunk semmi rosszat, viszont a nagyanyám férje , aki nem a nagyapám hanem a 2. férje ránk nyitott, és meglett a baj, és elkezdett rikácsolni hogy "az isten bas s za meg, mi a fa sz van itt"? És akkor balhé volt, és a nagyim azt mondta nem is akarja hogy az unokája legyek többet a szüleim meg nem szolnak hozzám, de apám megmondta hogy szégyent hoztam rá. mit tehetek?


18f


2013. dec. 17. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de ritka hülye egy családod van :)
2013. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
78%
nehéz nekik megemészteni, hogy meleg vagy. adj nekik időt. sokan nagyon konzervatívak ezen a téren, és sokkolja őket, hogy nem úgy tudják meg, hogy elmondod nekik, hanem rögtön látják is. ha nagyon nem tudják elfogadni később sem, akkor szakítsd meg velük a kapcsolatot. én pl akkor tagadnám ki a gyerekem/unokám, ha kiderülne, hogy pedofil, nem akkor, ha meleg.
2013. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem akarom megszakítani velük a kapcsolatot, mert szeretem őket, és rosszul esik. főleg hogy mingyárt itt a karácsony, azt sem tudom hogy megyek majd a nagyimhoz karácsonyi ebédre :(
2013. dec. 17. 15:54
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem is értem miért akadtak ki azon, hogy a fiuk a barátjával bent csókolóznak a szobába.

Hát azt hiszem valahogy így reagáltam volna én is. A mi a f. s van, részemről is kérdés lett volna.

2013. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Na de hogy került oda ha nem a a barátod mit mondtál az egész családnak kicsoda ő?????
2013. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem azert, de mi a csudank nem birsz uralkodni a vagyaidon?

Nem az a baj, hogy meleg vagy (nagy cucc, nem te vagy az egyetlen) de az tenyleg szegyenthozo dolog, ha valaki nem tudja vendegsegben sem turtoztetni a nemi vagyait. Fuggetlenul a nemetol, es a viszonyulasatol.

Emberek vagyunk, nem allatok, bah...

2013. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

ma 16:02

Tökéletesen egyetértek veled..

Az idős generáció, és szerencsére jó páran a fiatal generációból is nem tartják normálisnak a bu*iságot.

Amúgy meg a nemi hovatartozástól függetlenül a minimumi illemet illet volna betartanod. Vendégségben még ha az a nagyszülők is, nem mászunk, nem nyaljuk-faljuk a másikat. A nemi élet maradjon meg a 4 fal között otthon..

Tökéletesen igazat adok a nagyszüleidnek, szüleidnek..

2013. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
ja már értem...nem tudtam h meleg vagy...hát azért kibirhattátok volna...
2013. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Igazából most már csak annyit tehetsz,hogy meghúzod magad,és csendben,lesütött szemmel járkálsz a családod előtt.Lehetőleg nem hozod szóba a témát,és éled tovább a világodat a barátod oldalán,de csak diszkréten,titokban,mint eddig.Hogy egyáltalán megemésztik-e a történteket,azt nem tudom,de ha sikerül is nekik,az nem két perces folyamat lesz nyilván.Addig is visszavonulsz a saját világodba,aztán majd alakul.

Egyébként a fő baj nem azzal van,hogy meleg vagy,hanem hogy nem bírtál magaddal.A kettő együtt meg ütős kombináció.

2013. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
tudom hogy hiba volt, már megbántam. de ténylek szép volt. amúgy a szüleim úgy tudták hoigy a legjobb barátom akit én meghívtam ismerik ők is. de aztt nem tudták hogy járunk...
2013. dec. 17. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!