Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan hatalmas...

Miért vannak olyan hatalmas igényeik az elvált anyukáknak?

Figyelt kérdés

Több elvált anyuka ismerősöm van, aki egyedül vagy az új párjával neveli a gyerekét. Mindenki azon mesterkedik, hogyan lehet mégtöbb pénzt lehúzni az exről. A gyereknek nem tudja megvenni a 20-22 ezer ft-os márkás cipőt/csizmát, ezért az apa a ******** mert sajnálja a gyerekétől a pénzt. A 6-7-8 éves gyereknek "csak" a 15 ezer ft-os tabletet tudja megvenni, nem azt a 40 ezer ft-osat amit a gyerek szeretne. Apa egy büdös bunkó, mert nem ad az erején felül pénzt, hogy a gyerek minden luxust megkapjon.

Elismerem, vannak szemét apukák, akik tényleg sajnálják a pénzt a gyerekeiktől. De szerintem az anyukák is átesnek néha a pasi túloldalára. (Egyszer itt olvastam egy kérdésben, hogy az anyuka szidta az exét, mert a 8 éves kislánynak nem hajlandó előfizetéses telefont venni).

És akkor ugye vannak az extra foglalkozások, nyaranta a 2-3 tábor, az osztálykirándulás, osztálymozi, ilyen-olyan drága műszaki cikk.

A gyerekeknek tényleg erre van szüksége? :(


2013. dec. 18. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Talán ezért is váltak el...
2013. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
*paci
2013. dec. 18. 18:01
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Valószínüleg úgy gondolják, hogy ez jár nekik, met otthagyták őket és az ő "nyakukon" maradt a gyerek. Az ilyen nőknek sajnos nagyon oda az önbecsülésük, szerintem ezért lesznek hárpiák.
2013. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Nehéz anyaként azt megélni, hogy ami korábban természetes volt a gyereknek arra nemet kell mondani. Hogy amire korábban ketten kerestétek meg a pénzt, azt most egyedül kell megoldani.

Az én lányomnak a lovaglást kellett abbahagynia. Nagyon szerette, évek óta csinálta, sok barátja lett. És baromi dühítő, hogy az apja csakazért sem fizette ki neki.


Nagyon nehéz volt megállni, hogy ne vágjam a fejéhez vagy hogy a gyerek előtt ne szidjam érte.

A márkás cuccok meg elektronikai kütyük az más tészta.

2013. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Párom ismerőse felajánlotta, hogy a nyelvtanulást fizeti, vagyis a különtanárt a gyereknek. Az ex azt mondta, utalja át a gyerektartással együtt a pénzt. Az apuka mondta, hogy nem, majd ő beszél a tanárral, és neki fog fizetni. Így már nem volt jó az exnek. Mert így nem tudta arra költeni amire akarja.
2013. dec. 18. 18:13
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nem ajánlotta fel, nyilván elfogadtam volna.

De miután bejelentette magát minimálbérre, nem sokat vártam tőle.

2013. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Én is le vagyok pontozva, pedig csak őszintén válaszoltam a kérdésre.
2013. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Mert ha nem tudták megtartani a férjüket, akkor legalább mindent lehúzzanak róla, és ők jobban megtudjanak élni.

Ilyenkor a gyereke előtt az apát minden rossznak elmondják, aki hisz neki.

Ezek a nők nem a gyerek érdekeit nézik, hanem a sajátjukat.

Ezen az oldalon is a legtöbb nő ilyen.

2013. dec. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De nem értem az ilyen nőket. És a gyereket az apja ellen hangolja, aztán csodálkozik, ha az exe már nem erőlködik, és 14 évesen nem viszi el a gyereket :/
2013. dec. 18. 18:27
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Anyám is ilyen volt, apámat ócsárolta egész életemben, próbalta bemocskolni. Pedig édesapámnak semmi bűne nem volt, nem akart egy alkoholistával élni, így elvált...lehúzni nem tudott volna sokat, mert édesapám szegény volt. ..
2013. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!