Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog lenne ha édesapám...

Milyen dolog lenne ha édesapámtól kérnék pénzt? Vagy maradjon a hitel?

Figyelt kérdés
Számomra fontos dologra kell a pénz. Egészségügyi. Sosem kértem pénzt szüleimtől, még amikor iskolába jártam akkor sem, csak max pár forintot, hogy azért mégis legyen hátha kell. Sosem volt ez nálunk divat.. De most kell és nem tudom mit tegyek. Voltam a bankban, tegnap, hitelt kaphatnék. De attól is legalább annyira félek, mint attól, hogy apától kérjek. Ez sürgős dolog, úgyhogy sajnos összespórolni össze tudnám, de elég sokára. Tudom, hogy bármije ami neki van azt megadná mert nagyon szeret, de annyira szégyellem magam, hogy ilyet akarok kérni tőle.
2013. dec. 21. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el, aztán spórolj és add meg neki a tartozást később.
2013. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy legelőször a szüleimhez fordulnék, és tudom, hogy segítenének, ha megtehetik.

meg is sértődnének, ha hitelt vennék fel ahelyett, hogy hozzájuk frdulnék

2013. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

persze.. hát remélem úgy egy fél éven belül vissza tudnám fizetni neki.

ha plasztika lenne, biztos nem lennék kétségbeesve és nem lenne ilyen sürgős.

2013. dec. 21. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egészségügyi okból van szükséged sürgősen pénzre, akkor nem szégyen kérni. Inkább nekik tartozz, mint a banknak.

Szülőként mondom, hogy a gyerek egészsége a legfontosabb.

2013. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérj tőle nyugodtan. Végül is nem kérsz, csak kölcsönkérsz, biztosan adni fog, ha van rá lehetősége.
2013. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs abban elitlendo h vki a szüleitől ker kölcsön.
2014. aug. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!