Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 39 eves vagyok. Hazasagunk...

Zsolti974 kérdése:

39 eves vagyok. Hazasagunk lasan17eves hazasok vagyunk kb keto evve nagyon ritkan sexelunk ez azt jelenti 3-4 havonta egyszer normalis ez. Nem iszom szeretek dolgozni es nagyon szeretem a gyermekeimet! Mit tegyek hogy legyen minden a regi?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Először is próbálj közeledni, ha nem megy le kell ülni megbeszèlni.
2014. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%
Tanulj meg írni!
2014. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Nos nem tudom, hogy normális-e ez a szex mennyiség, a többi igen. Növeljétek az együttlétet a pároddal, járatok közös családi programokra, pl. mozi, színház. Egyébként lehet, hogy elírtad. 39 éves vagy és 17 éve házas? Akkor 12 évesen kellett volna házasodnod, nem?
2014. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Simán lehet 17 éve házas utolsó !!! Nálam 39-17 az 22 !
2014. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk elsőnek jó lenne beszélni erről a feleségeddel. A leírás alapján ő kívánja kevésbé a szexet, aminek számtalan oka lehet, lelki is, fizikai is.
2014. jan. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
16 éve vagyunk mi is házasok. Ennyi szex bizony kevés. Én sem vagyok oda a szexért, de a férjem bizony nem hagyná hogy ilyen ritkán bújjunk össze. Talán neked kellene tenned elsősorban érte, hisz a nőnek többre van szüksége ahhoz hogy beinduljon. Az én férjem bizony rátud venni..:) Heti 3-szor legalábbis. Szerintem beszélgetnetek kellene róla. Nem irtad hogy mi az oka? Ki nem akarja? Mondjuk nekem az nagyon fura hogy ha egy férfi nem akarja. Ott valami bibi van. Nekem már gyanús is lenne ha nem minden nap buzerálna a férjem. Ő állandóan hizeleg, csábitgat!!! Tessék kipróbálni,hogy hogy hat az asszonyra egy kis gyengédség, udvarlás... Oszt tessék megirni hogy volt-e hatás. Ha igen akkor csak a te passziv viselkedés volt a hiba.
2014. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valahova neked kellene megprobalni közeledni,esetleg bujsz oda hozzá öleld meg simogassad meg hogy èrezze hogy ott vagy vele vagy, mert ha ennyire nem közeledni felèd ki tudja van szeretöje ami miatt elhidegült...ezt ugy Tudod meg figyelni ha többszöri oda bujsz hozzá és meglátok hogy hogy reagalna. Ez nem jàtèk neked kell lèpned hogy làssad a reakciokat.
2014. júl. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg legközelebb válassz normális nőt. Tudom uncsik vagyunk, de mi tudunk szeretni.
2016. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!