Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden este én megyek le a...

Minden este én megyek le a boltba friss zsemléért vacsorának, ilyenkor mindig megiszok egy pohár sört a kocsmában a barátaimmal, szerencsére a párom nem szól érte. Ti hogy tolerálnátok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha csak egy pohár, és nem a zsömle ára, akkor megköszönném, hogy hoztál vacsit. :)
2014. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Ennyi nem zavarna.

De ha a párod sem szól érte, akkor mi a kérdés?

2014. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
A kocsmazast napi szinten nem turnem. Azt oke, hogy valaki elmegy a haverjaival, nem kell egy parnak allandoan egymas fenekeben lenni, de a kocsmazas nekem visszataszito, akkor is, ha nem rug be a masik.
2014. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Eleve abszurd hogy leküldjem a párom zsemléért (!) vacsorára... de ha ettől elvonatkoztatok:


NEM, nem tudnám tolerálni, hogy munka után, azaz azután, hogy nem láttuk egymást egész nap, nem az én társaságomra vágyik, hanem MINDEN NAP a barátaival fecsérli a drága időt, ahelyett, hogy együtt lehetnénk.


Valószínűleg nem lennék egy ilyen emberrel.

Az egy pohár sör nem lenne gond, ha velem inná meg.

2014. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sok nő úgy állítja be ezt a 10-15 perces találkozást a kocsmában a barátokkal, mintha embert ölne a férfi és olyan szörnyű dolog lenne. Negyed órát vagyok el, egy pohár sörnél többet nem iszok. Jól esik egy pár szót váltani minden nap a barátokkal, hogy mi történt velünk aznap. Vagy csak dolgozzak, meg otthon üljek, ez a két dolog legyen az életemben? :) Rengeteg közös programot csinálunk amúgy, nem hanyagolom emiatt a páromat egyáltalán, és neki sincs kifogása ez ellen. Ő is eljár a barátnőivel kávézni.
2014. jan. 6. 21:09
 6/16 anonim ***** válasza:
4%
Naponta jar o is kavezni???
2014. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

Akkor miért tetted fel a kérdést?

A lényeg, hogy NEKTEK megfeleljen!


Nekem NEM felelne, de hála az égnek, a páromnak se. Ugyanúgy rohan haza, ahogy végzett, mint én. Ugyanúgy hiányzunk egymásnak. A barátainkat sokkal ritkábban hiányoljuk. Hetente, kéthetente.

2014. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
86%

Nincs ebben semmi kivetni való. Abban már inkább, hogy sokan "nem tűrnék" és "elvárnak", de ha a férfi "nem tűr" valamit, vagy "elvár" valamit, akkor az már gond ugye?

Ezt nőként írom. Egy jól működő kapcsolat alapjai a kölcsönös kompromisszumok, nem az utasítások.

2014. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Nádszálkisasszony ***** válasza:
40%
Sehogy nem tolerálnám. Nem azzal lenne bajom, hogy minden nap találkozik a barátaival negyed órát hanem a napi 1 pohár sor. Jó kezdet ahhoz, hogy alkoholista legyél és én ebből nem kérnék..
2014. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem ez az alkoholizmus. Semmivel sem jobb, ha valaki csak időnként iszik, de akkor leissza magát.

Nekem is volt olyan időszak, főleg nyáron, amikor jó idő van, hogy minden este kiültünk a teraszra és megittunk egy-egy pohár hideg rozét, és nem lettünk alkoholisták :)

2014. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!