Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt,5,5 éve házasok, másfél éves a fiunk. Nagyon szerettük egymást,de mára úgy érzem csak a gyerek miatt vagyunk együtt.Voltak problémák,kikezdett anyámmal, sokszor bunkó volt a számomra legfontosabb szeretteimmel(anya,hugom).Nem iszik,semmi ilyesmi, segít a háztartásban, imádják egymást a gyerekkel, de én már úgy érzem, nem boldog nem vagyok, hanem egyenesen boldogtalan. Járt valaki igy? Lépett ki valaki kapcsolatból ezért?
2009. dec. 1. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,lehet,hogy sértő leszek,de én már akkor ott hagytam volna amikor az anyámmal kikezdett!!!Nem is értem mire vársz/vártál???Gondolj bele ha anyáddal kikezd,akkor mással nem?Szerintem te már rég tudod a választ,csak nem mersz lépni!Ha boldogtalan vagy és ilyesmiket tesz a párod szerintem mielőbb hagyd el,amint lehetőséged és alkalmad lesz rá!!!Sok erőt és kitartást kívánok!
2009. dec. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
főznék egy levest horribilis indokolatlan mennyiségű zöldséggel
2009. dec. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem butasag csak a gyerek miatt egyutt maradni valakivel, akivel ugy erzed, hogy nem vagy boldog.Igy igaz, a gyereknek csalad kell, de hidd el ugyis fog szenvedni, ha ti nem vagytok jol a a ferjeddel es egyutt maradtok.Ha te ugy erzed, hogy ezt a hazassagot nem lehet megmenteni, ne szenvedj tovabb, hagyd ott.Csak a sajat eletedet teszed tonkre, ha tovabbra is mellette maradsz.A gyereked is meg fogja erteni, ha majd akkorara no.Annyit meg hozza fuznek, hogy en mar akkor ott hagytam volna, amikor anyammal kikezdett.

Batorsagot kivanok neked es ne felj megtenni, mert ezzel magadnak csinalsz jot!

2009. dec. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hű, de durva, kikezdett anyukáddal.... Hát tényleg már akkor ki kellett volna rúgni, már ne haragudj.
2009. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Úristen de jó hogy itt vagytok! Azt hittem mindenki azt fogja mondani, hogy ne, és bocsássak meg.

Igazából annyi történt, hogy (alapból nem beszélgetős a párom) amikor egyszer haza vitte Anyát (sosem szokta felkísérni az ötödikre), akkor felkísérte anya látta hogy valamit akar mondani: és elmesélte, hogy mit álmodott vele (csupa sex, és erotika) és hogy azót nem tudja kiverni a fejéből és folyamatosan rágondol, meg vonzódik hozzá stb. Volt már hogy beregisztrált két éve a love.hu-ra akkor megbocsájtottam, hisz az nem volt olyan durva, akkor jött a pici fiunk. Az anyás esetnél pedig kb 6 hós volt. Hát ennyi, köszönöm mindenkinek, félek nagyon, de szerintem az lesz amit javasoltatok! Sok boldogságot mindenkinek!

2009. dec. 2. 10:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Én bizony ezt a kikezdést nem tudnám megbocsátani, azt meg kifejezetten utálom, ha bunkóznak a rokonaimmal. Mondd meg neki, hogyha nem változtat, vége. Változnia kell, különben ennek így nincs értelme. De megmondtad neki, hogy neked így nem jó és boldogtalan vagy??
2009. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hagynám az egész kapcsolatot vele, nem éri meg ilyen pasi miatt tönkre tenni az életedet! Ezt majd el kell döntened, és meg kell a családdal beszélni, a gyerekkel is!
2009. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már átbeszéltük akkor, (kb 1 hónapja),de úgy érzem nem tudok megbocsájtani. Ha együtt vagyunk (azóta max 2szer), csak azon jár az eszem,ő éppen kire gondol, anyára vagy egy másikra.Fúj undorító.
2009. dec. 2. 13:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!