Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húgom diplomaosztójára mit...

Húgom diplomaosztójára mit vegyek? Ékszeren kívül, valami különleges, de értelmes ajándékot szeretnék!

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 11:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi penzed van ra? Mondanam, hogy Mont Blanc toll, de persze nem kell ennyire draga tollat venni. Olcsobbat is vehetsz, amibe belegraviroztatod a nevet.
2009. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Hú, rákerestem a tollra, eddig nem ismertem, de nagggyon baba :)


Én olyan max 20 ezerre gondoltam.

2009. dec. 2. 11:35
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Annyiert nem biztos, hogy kapsz Mont Blanc-ot. Esetleg nezz korul Parker toll teren.
2009. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
22000,ért most találtam 18karátos aranyhegyű töltötoll,,,
2009. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszi, közbe rájöttem a lelkem aktatáskát szeretne.. :) Meg még egy névjegykártya tartó is jó lenne kártyákkal mellé.

Majd tollat ha már dolgozik.

2009. dec. 2. 11:46
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a toll/ékszer/plüssmaci ajándékok borzasztóan ötlettelenek és sablonosak. Olyan dolgot vegyél neki, ami RÁ jellemző, esetleg a hobbijával kapcsolatos. Mi nem ismerjük, így nem tudjuk mi jellemző rá, ezt te tudod. Gondolkodj.
2009. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Kedves utolso valaszolo! Igen otletes a valaszod! Szerintem egy gravirozott toll igenis szep ajandek. De izlesek es pofonok. Mi legalabb irtunk valami ertelmeset...
2009. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A toll tényleg NAGYON értelmes. Jó, írok én is ilyet: Rózsacsokor és vicces feliratú fatábla. Wow, micsoda ötlet! Kellett vagy 0,5 mp mire eszembe jutott.

De ha a kérdező veszi a fáradságot, és átgondolja, mit szeret a húgi, kitalálhat HOZZÁillő ajándékot, amiről mindig ő fog eszébe jutni.

2009. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Itt nem hobbiról van szó és a lányra jellemző ajándékokról, mert ez nem születésnap vagy karácsony! Diplomaosztó! Ilyen eseményre igenis ezzel kapcsolatos tehát munka, karrier... stb. ajándékokat illik venni, nem egy biciklit, mert sportos a lány... Pffff. Egy szép toll, névjegykártyatartó, aktatáska... vagy mindez együttvéve.
2009. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem rosszból, de egy toll ér valakinek 20 ezer Ft-ot? Azon mennyi szép mást lehetne venni! Tollat bárki tud venni, még nevet is gravíroztatni bele. Szerintem ha aktatáskát akar, akkor kapjon azt, mert legalább annak biztos hasznát veszi és örülni fog neki.
2009. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!