Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában miért...

Ebben a kategóriában miért nem válaszolnak és tesznek fel kérdéseket mostanában az emberek? Régen sokkal gyakrabban voltak új kérdések és nem is egy két válasz érkezett rájuk.

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez nekem is eszembe jutott,de sajnos nincs tippem mi az oka.
2014. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kezd haldoklani az oldal vagy mi?
2014. jan. 19. 10:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már megtalálják az eddig feltett kérdések között a választ. Nincs új a Nap alatt.
2014. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

én pl. azért nem válaszolok itt, mert néha olyan buta emberekbe lehet belefutni, hogy úgyse értik..

volt pl. egy kérdés: csaj a pasival, a pasi szüleivel él. a pasi egész fizetését odaadják (150e ft), és hogy gáz-e, hogy ő nem ad semmit. Szépen levezettem, mivel közös a kassza, tök mindegy, hogy a pasiéról megy a 150, a csajét meg költik, és nem 50-50%ba adják a szülőknek, majd 50-50%ba költenek... egyesek "egy falatot nem tudnának ott megenni"... és az ilyen még le is pontoz, nem, hogy végiggondolná, amit írok... meg is látszik a %-omon...


Képesek a sima igen-nem válaszokat lepontozni, vagy akár ha azt írom, a kék a kedvenc színem?? Miért?? Miért vagyunk tele ilyen alja emberekkel??

2014. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mert nincs szünet az iskolába, és nincs annyi szabadidejük a gyerekeknek az unatkozásra..
2014. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a sok troll miatt kezd mindenkinek elmenni a kedve...)
2014. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és tessék. már le is vagyok pontozva. na, ezért!
2014. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4, ezt a kérdést én is láttam, és bár nem is idetartozik és nem is én pontoztalak le, - igen szépen levezetted, de nem tudom milyen közös kasszárol irtál, mert a lánynak nincs pénze, a fiunak van, az sehohgyse lesz nálam közös kassza, max azzal egyenlö, hogy egy diáklányt eltart a párja és annak a családja, holott a lánynak van a saját családja is. de attol mert nekem van 150 ezrem a másiknak meg nulla, az sose lesz közös kassza, csak a másik pénzének a költése.
2014. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem pontoztalak le, de nekem is az a véleményem mint az utolsónak. A közös kassza nem azt jelenti, hogy az egyik keres és azt mondjuk rá közös, főleg egy olyan kapcsolatba ahol még tanul a másik nem is munkát keres.
2014. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is olvastam azt a kérdést. Ott írta a kérdező:

"A saját kiadásaimat fedezem diákmunkából, meg a vőlegényemmel ide-oda elmegyünk." Szólval azt nem írta, mennyit keres, de a vőlegényével ketten használják azt a pénzt. Szóval megállja a helyét, amit a 4-es mond.

Itt a kérdés egyébként: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2014. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!