Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi pótlékról való lemondá...

Családi pótlékról való lemondásnak/az apa javára/milyen JOGI vonzata van?

Figyelt kérdés
Az apa külföldre ment dolgozni,és felajánlotta,hogy mondjak le itthon a cs.pótlékról, majd ő ott kint felveszi és átutalja nekem.Ehhez vázlatokban még annyi,hogy jó pár éve külön élünk,a gyermeket én nevelem, nagyon rossz a kapcsolatunk.A kommunikáció minimális köztünk, rengeteg bírósági ügyem volt vele, amiben mindig pert vesztett. Bizalmatlan vagyok vele szemben,és 3 éve nem kaptam tőle gyerektartást sem. Úgy gondolom a nem is tarthatnék igényt a kinti összegű pótlékra, hisz az nem illet meg engem. De nem látok mögé a dolognak. Neki mi érdeke származna abból, ha átutalná a csp.-t és azon felül még a tartásdíjat is.

2014. jan. 20. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
És ezek után te komolyan felteszed itt ezt a kérdést??? Atyám, ennyi idiótát!
2014. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lenyúlja tőletek azt a pénzt is, tényleg elég hülye vagy ha ebbe belemész.
2014. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez is egy válasz,mondjuk nem akérdésre, de a mondanivalót "levettem belőle". Ha pedig nem ismersz nem alkoss véleményt rólam! Köszi.
2014. jan. 20. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
a sok bírósági ügyből nem tanultál?Ez a pali nem megbizható
2014. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Nekem ez santit.Ahhoz, hogy kint igenyelje, a gyereket be kell jelentenie a lakasba kint. Ugy nem adnak kint csaladit,hogy a gyerek Magyarorszagon lakik. Arra meg nincs garancia hogy megkapod a penzt. Ha nem akkor mit csinalsz? Feljelented, hogy kerem, csalni akartunk a csaladival, hazudtunk hogy a gyereket olyan cimre jelentettuk be, ahol nem is jart? Ne menj ebbe bele, jobb a keves biztos, ami jar is neked, mint trukkozes utan nullat kapni.
2014. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!