Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen gyorsan elvihetik a...

Ilyen gyorsan elvihetik a gyerekeket? Többi lent!

Figyelt kérdés

A mai napon meg keresett minket a gyermek jóléti központól egy nő és behívott minket.

Valamikor tavaly nyáron össze vesztem az asszonnyal és adtam neki egy kisebb pofont.Ez vagy féléve volt és azt mondta valaki már többször bejelentett minket hogy verekedünk meg stb.

DE EZ NEM IGAZ!Ezt az egy pofont be is vallottam, mondtam neki hogy ez igaz volt de több nem volt,meg ezt is nagyon megbántam!Erre mondta hogy lehet elviteti a gyerekeket de majd párszor ki fog jönni szét nézni.Meg a végén közölte hogy ö hivatalból fel jelent ezért a pofonért!

Feljelenthet???

Így is a padlón vagyunk anyagilag!Ha most lesz perköltség stb.akkor végünk...Egyébként szeresük egymást a párommal,meg a két szép gyerekünket is!Szerintetek mit tehetünk?



2014. jan. 24. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Ha annyira szereted, hogy voltál képes megpofozni?
2014. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha a feleséged nem jelent fel, akkor ő sem teheti, ha mégis, szemrebbenés nélkül tagadjátok le mindketten és kész.
2014. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

A vádakat bizonyitani kell tudni:D A névtelen bejelentő neve is hamar napvilágra kerül olyankor, amikor kiderül, hogy bizony egy elhagyott szerető keveri a kakit a háttérben, és jelentgeti fel a családot ok nélkül:D


Ha egy pofon miatt elvennének gyerekeket, szerintem ma a Magyar családok több mint 3/4 részénél nem lenne gyerek:D

2014. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
A pofon könnyű testi sértés, ami csak magánindítványra büntethető, ennek a bejelentési határideje 30 nap. Tehát csak akkor lett volna per, ha a feleséged saját maga 30 napon belül feljelent. Megteheti, hogy körülnéz, de ezért a pofonért nem veszik el a gyerekeket.
2014. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
Az én férjem is azt mondta mindenkinek, hogy csak egy pofont adott. Az orvosi látlelet viszont eléggé mást mutatott. Szóval szerintem biztos volt ott több is, csak magadnak sem akarod beismerni.
2014. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5-ös ke!Nem volt semmi több,akkor meg írnám!!!

Az igazság az hogy van valami rossz akarónk,mert a kapunkat is sűrűn meg szokták rongálni,meg a csengőnket is!Érdekes másét nem bántják!

2014. jan. 24. 20:00
 7/20 A kérdező kommentje:

A párom is mondta hogy ő is letagadja majd a rendőrségen!

Csak nem tudjuk mi lesz mert ugye ezek a szemetek feljelentetek!

Meg ennyi erővel öt is meg hurcolhatnák mert volt olyan hogy ő is adott már nekem pofont!

2014. jan. 24. 20:02
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Remélem ez kamu!
2014. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
sajnos nem kamu!
2014. jan. 24. 20:38
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi! Ebben az esetben a gyermekjóléti szolgálat képben van, de ha a gyerekeket kakával etetik, verik és megerőszakolják /szigetszentmiklósi eset/, akkor ők egyáltalán nem hibásak. Furcsa, nem?
2014. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!