Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a fiúval?...

Mit csináljak ezzel a fiúval? Ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú osztálytársam, aki állandóan csesztet és már elegem van. Nem figyelek oda rá, de annál inkább csinálja. Ma például egész nap azon ment a téma, hogy mennyiért feküdnék le vele. Múltnap hogy én mekkora k***a lettem. Bánt, mert régen nagyon jó haverom volt, mindent meg tudtam vele beszélni. Ofőnek nem szólhatok, mert a kedvence, az meg szerintem nem megoldás, hogy a haverjaim megverik.
2014. jan. 30. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
na hallod már rég szájon kellett volna vágnod!Nem a haverjaidnak,neked!majd pislogna alighanem váratlanul kapna egy frászt.
2014. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát lehet meglepődne :D. Sőt, egész biztos!
2014. jan. 30. 17:33
 3/16 anonim ***** válasza:
20%

csak nehogy visszaüssön

mi jogon üt meg egy nő egy férfit?

2014. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a maga kis primitív stílusában azt szeretné tudtodra adni,hogy tetszel neki.Persze bunkón nyilvánul meg,mert zavarban van,és nem tudja kezelni a helyzetet,plusz még buta is szegény,ezért nem is kell vele foglalkozni.Nézd levegőnek,mosolyogj rajta,és megunja,leszáll rólad.
2014. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Lek**váztak, és te nem verted izomból szájba?!
2014. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát páran állítják, hogy bejövök neki és azért ekkora bunkó. Mert mindazok ellenére hogy állandóan be kell neki szólnia valamit, azért ha látja rajtam hogy fos napom van akkor békénhagy.
2014. jan. 30. 17:40
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

arra hogy 'mennyiért feküdnél le velem?' azt kell mondani hogy


ha meg akarsz szerezni, azt ne a könnyű úton próbáld, mert nem fog menni


ezzel szembesíted kb h tudod h bejössz neki, és tán gondolkodik egyet

2014. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

"Szomorú lehet az életed, ha pénzt kell felajánlj hogy nőhöz juss."


:) és kedvesen, megértően mosolyogj, biztosítva őt a szánalmadról.

2014. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
bejösz neki ennyi a lényeg. amúgy hány éves vagy?
2014. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
18 vagyok, de ilyen korban is vannak még ilyen fiúk, akik k*rvázással adják a lány tudtára, hogy : hello, tetszel nekem?! A fiúk akik jelenleg próbálkoznak inkább elhalmoznak kedves szavakkal, egyiknek se jut eszébe lek*rvázni :D...
2014. jan. 30. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!