Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak (55) szeretnék...

Anyukámnak (55) szeretnék valami szép ajándékot karácsonyra, de idén semmi ötletem nincs. Max 10. 000 Ft-ig kellenének ötletek?

Figyelt kérdés
köszi előre is
2009. dec. 9. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egy szép váza, derékmelegítő, színházjegy, ha szeret csinosan öltözködni akkor mondjuk egy szép sál vagy ékszer. könyv, CD, kényelmes papucs. ennyi jutott most eszembe
2009. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Arany fülbevaló, parfümcsomag, szakácskönyv, vagy készits neki valami egyedi ajándékot. Pl: a szakácskönyvet Te is megcsinálhatod neki, a kedvenc receptjeiddel.

2009. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

unokákról fényképes naptár

színházbérlet

újság előfizetés

valamilyen konyhai robotgép, kenyérsütő vagy ilyesmi

2009. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A TESCO-ban van most valami pontgyűjtő akció, és ékszerekre lehet kedvezményt szerezni vele, mivel a család eleve vásárol, de a pontokat sose váltják be, azokat a matricákat én gyűjtöm, és anyunak (50 éves) egy ilyen szettet veszek karácsonyra, szépek, egy medálos lánc már meg is van, még egy fülbevaló lesz és egy köves gyűrű. Ezt is tudom ajánlani, ha van ilyen lehetőséged, 10ezerbe belefér 1-1 ékszer (ezüstnek írják). De máshol is lehet 10ezer alatt szép ékszereket venni, anyukám szereti még a mostanában divatos köves láncokat, de nem akármelyiket, kapott tőlem egyszer születésnapjára egy különlegeset, mindenki megcsodálta, 5ezer körül volt árban.

Könyvet is lehet, de ehhez te tudod, mit szeret olvasni, vagy milyennek örülne, regény inkább vagy szakácskönyv, esetleg valami más.

Mindig vannak karácsonykor tusfürdő-krém szettek, dobozban, vagy táskával, bár én azt csak azoknak ajánlom, akinek végképp nincs ötlete, bár annál az is lényeg, hogy az ajándékozott ne legyen érzékeny arra a szerre (pl. én csak egy bizonyosat használhatok, minden mástól kipirosodik a bőröm).

Cserepes növényt is lehet, ha örül az ilyeneknek, én most vettem egy bonsait a TESCO-ban, 1300-ért vannak szép fácskák, és ez különleges is, ha szereti a növényeket.

Lehet zenei CD-t is, de ebben megint csak tudni kéne az ízlését, meg olyant ne kapjon, ami már van neki.

Ha szeret kézimunkázni, akkor egy szép hímeznivalónak is örülhet (pl. gobelin képek fonallal), amit aztán be lehet keretezni, és kitenni a falra.

Vagy lehet funkcionális ajándékban is gondolkodni, de azt csak akkor ajánlom, ha szüksége van rá (pl. háztartási robotgép, táska, ruha, cipő, karóra), fölöslegesen ne álljon a szekrényben (én nem szerettem ruhát kapni, mert azt amúgy is kaptam, ha szükség volt rá, de anyu pl. az anyjának egy pár csizmát vett idén, mert a mama csizmája elszakadt, és nem volt pénze újat venni).

Ha szereti a szobadíszeket, apróbb különlegességeket, akkor valami szép kerámia, illatmécses, füstölő szett, üveg dísz, ilyenek olcsón is vannak.

Esetleg valami desszert.


Hirtelen ezek jutottak eszembe. :-)

2009. dec. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret rólatok képeket nézegetni, akkor:


1. olcsóbb és magával tudja vinni, digitális kulcstartó (3700 Ft):


[link]


2. drágább, de nagyon mutatós, digitális fényképkeret (9000-csillagos ég):


[link]


Remélem segítettem! Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hú köszönöm, tök jókat írtatok!!:)
2009. dec. 10. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!