Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Többi lent)

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A családomban mindenki csinál valami egyedit. Harom testvérem van. Az idősebbik bátyám Airsoftozik. A fiatalabbik bátyám animátor. A húgom még nem tudom mert csak 3 éves. Apa dolgozik anya finomakat főz. Én meg...én rajzolok. Igen, rajzolok animet. Anyán kivül mindenki leszól hogy ez egy szar meg stb. Bámit is kezdtem el mindenki caak leszól. Elkezdtem olaszul tanulni és azt mondták mit "menőzök" itt. Amikor énekeltem akkor mindenki hogy "kussoljál már zavarsz". Bármit csináltam/csinálok leszólnak. Mit tegyek? :(

2014. febr. 23. 10:33
 1/4 anonim válasza:
szia!gondolom abban a korban vagy amikor keresed a helyedet.szerintem ne engedj a beszólásoknak.csináld azt amihez kedved és tehetséged van.előbb vagy utóbb elismerésben lesz részed ha sikereket érsz el.igy meg csak önmagadat is rombolod,hagyod magad az árral úszni.ne tedd!
2014. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:

"Apa dolgozik"


Ez azért talán nem mondható annyira egyedinek :)


Nem tudom, hogy hány éves vagy, de kamaszkorban az ember szép lassan megtanulja, hogy ne más emberek véleménye alapján élje az életét, hanem a sajátja alapján.

2014. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 vagyok. És a mi családunkban csak apa dolgozik ezért éreztem szükségét besorolni. De igy jobban megnézve tényleg butaságnak hangzik. Amugy probálom de...valahogy nem birom szemelöl hagyni mások véleményét. :(
2014. febr. 23. 14:24
 4/4 kovpet ***** válasza:
14 évesen ez nehéz is. Majd szép lassan kialakul, ahogy az is, hogy te mit szeretsz és mit nem.
2014. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!