Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem voltunk házasok, akkor...

Ha nem voltunk házasok, akkor szakítás után én nem is kérhetek gyerektartást addig, amíg a volt párom el nem tud kültözni? Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
A válásnál tudom, hogy akkor is kérhető gyerektartás, ha még egy fedél alatt élnek, de a volt párom szerint ez nem vonatkozik az élettársakra.
2014. márc. 2. 07:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amennyiben a bunkó paraszt suttyó élősködő ( már bocsánat ) exed ilyen tapló, keress fel egy ügyvédet, ő mindent el fog mondani, és adjatok be gyerektartás megállapítás iránti kérelmet.

Na Te aztan jol lehortad itt a ferfit, mikor kerdezo semmi infot nem adott arrol, miert is van a szakitas. Lehet, hogy a not lehetne hasonloan jelemzni, mint ahogy Te a ferfivel tetted. De mivel nem tudjuk a tortenetet lehet, hogy tevedek.

2014. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
79%
Figyelj, aki közli, hogy a lakásból nem megy el, viszont nem hajlandó semmibe beszállni pénzzel, és a gyerekre se fizet, az igenis egy bunkó! Attól függetlenül, hogy miért szakítottak, és kinek a hibájából.
2014. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hat ha parom atvag, megcsal, megalaz stb. azzal en is bunko lennek, es egye meg amit fozott.

De hangsulyozom ezt csak elmeletben irtam, mivel nem tudjuk a kerdezo mivel all szembe.

2014. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A szüleimmel élünk.

Nem kérhtnek sem lakáshasználati, sem albérleti díjat, mert amikor beköltöztünk, írtunk egy szerződést, hogy csak a rezsi ránk eső részét kell fizetni illetve a felmerülő extra kiadásokba beszállni (szerelés, felújítás stb.). Családtagként van ő is bejelentve.

Egyikünk részéről sem volt megcsalás és hasonlók, csak túl soknak érezte a felelősséget és beleunt ebbe az életbe.

2014. márc. 2. 10:29
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nezzetek utana a kenyszerkijelentesnek. Nem jarul hozza a koltsegekhez, nem csaladtag, ugyhogy szepen ki lehet vagni onnan. A gyerektartasert mar most inditsd el, 6 honapra visszamenoleg is megitelik, tehat utolag behajthatjak rajta ha mar most nem ad gyerektartast.

Amugy csak kamuzik hogy beijedj, az en exem is jott mindenfelevel, aztan amikor az orra ele nyomtam hogy mi a torveny, eszerint mi jar neki es nekem, akkor kiderult hogy o is pontosan tudta,csak beprobalkozott hatha beveszem amit mond

2014. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!