Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy olyan "barátn...

Hogyan lehet egy olyan "barátnőt" eltávolítani a feleségemtől, aki miatt már majdnem a házasságunk is tönkre ment?

Figyelt kérdés
Befolyásolja a feleségem állandóan felbújtja ellenem . Van 3 gyönyörű kis gyerekünk. A feleségem gyerekkori barátnője .A feleségemtől kértem fejezze be vele a barátkozást , de nem hallgat rám . Mitévő legyek ? a házasságomat védem.
2014. márc. 4. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Talán nem a barátnőt kellene hibáztatnod!

Engem bárki próbálna elmarni a férjemtől, sikertelen lenne!

2014. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

így van, engem sem tudna senki felbujtani a férjem ellen..

a feleséged a hibás, nem a barátnő

2014. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Olyan igazinak tűnik nekem ez a kérdés, pont mint amit egy felnőtt, háromgyermekes családapa írt ki, nem egy iskolás kamasz...
2014. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Van ilyen sajnos, én is látok ilyet a környezetemben. Számomra teljesen érthetetlen, miért hallgatnak egyesek ennyire más emberekre maguk helyett, de ettől még megtörténik. Egyszerűen néhányan befolyásolhatóbbak a kelleténél.

Kérdező, ha azt mondod a feleségednek, hogy ne barátkozzon azzal a nővel, akkor biztosra veheted, hogy te leszel a szemét alak, mert sajnos nagyon a befolyása alatt van. Inkább arról próbálj vele beszélni, hogy saját maga ítéljen meg téged és a házasságotokat, életeteket, ne az alapján, amit a barátnő mond. Emellett adj a barátnőnek minél kevesebb okot a károgásra, ha találkozol vele, legyél vele normális, a pár mondatos alap beszélgetést udvariasan tudd le, és kész. Udvarolj kicsit a feleségednek, egyből másképp lát majd.

Tudom, hogy ez nem oldja meg teljesen a gondot, de ennyit tudsz tenni. Minél jobban a barátnő ellen beszélsz, annál rosszabb lesz, annál inkább te leszel a szemét. Ahogy akkor is, ha konfliktusba keveredsz vele.

2014. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Ó, ilyen pedig van! Én is látok többet a környezetemben úgy a férfiaknál, mint a nőknél. A megoldást nem tudom, de az egyik távolabbi 'barátnőmnek' a barátnője ugyan így elvette az eszét, pedig az ő férjével tényleg nincs probléma.
2014. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
A 4.ott a pont. Mutasd meg hogy a család az első, mert arra mindig számíthat.
2014. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 4. 22:26
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Ezer bocs de nem a baratnovel van gond hanem a nejeddel. Probalna meg engem barki a ferjem ellen forditani...uszitani.

Szoval azon kene elgondolkodni h minek koszonheted azt h az asszonynak fontosabb a baratno mint a ferje aki 3 szep gyermeket adott neki

2014. márc. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Az en baràtnőm is megbolondult amikor egy règi baràtnõ behàlózta mert nem tudott kivel bulizni, felfoghatatlan hogy 6 èves kapcsolatot az esküvõ elõtt feldobjon hiàba beszèltünk neki....sajnos aki befolyàsolható azzal nem lehet mit tenni most màr megszakította a kapcsolatot a csjjal nem tudom mièrt de màr kèsõ próbàlja most visszakuncsorogni magàt....remèlem a felesèged hamarabb èszhez tèr.
2014. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Tudom, hogy nem feltétlen idevágó, de elmondom.


Én vagyok a feleség. Nos, mint kiderült nekem is van egy pont ilyen "barátnőm". Eddig sajnos nem vettem észre mekkora szarkavaró, mert olyan kis ügyesen alakította a dolgokat, hogy fel sem tűnt, hogy nem jót akar. Az utóbbi időben egyre többet kérdezett a legintimebb dolgainkról, hogy van a szerelmi életünk, milyenek az anyagiak,stb.. Annyira belekérdezett a legmélyebb magánügyeinkbe,hogy végül észre kellett vegyem, itt valami van. Újabban illegette magát a férjem előtt. Igazából sajnálom szegényt,mert nagyon szánalmas!

2014. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!