Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt csinaljak? Nagyon hosszu,...

MIt csinaljak? Nagyon hosszu, csak az olvassa el akinek van turlem es ideje ra!? El vagyok keseredve!? En reagalom tul? Bekuljek ki vele?

Figyelt kérdés

Eloszor is lehurugatast nem kerek. Epp elegge ki vagyok bukva.

Azzal kezdem tudtam hogy a paromnak lesz gyere persze egy honappal ra mikor osdze jottunk. Nos akkor leblokkoltam nem tudtam hogy reagaljak ra. De elfogadtam es egyutt vagyok vrle mert szeretem es tudom hogy is engem. Mindenbe tamogatjuk egymast es kitartunk egymas mellett. Fizetni fogja a gyts es latogatni fogja a picit ami ertheto hisz az o kislanya. En anya nelkul nottem fel. Mondtam is neki engem nem zavar sot en mondtam allandoan neki hogy latogasd meg mert kesobb mikor nagy lesz lehet h nem lesz rad kivancsi, ne dobd el. Belatta igazam van . Sajnalom a kislanyt hogy igy fog felnoni.

En ezt el is mondtam a parom anyukajanak.

Par eve van nekem hazam parom mondta koltozzunk ossze. Megbeszeltuk ezt is. Megmondta a parom nem fog tudni mindenhetvegen vagy ket hete hetvegen meglatogatni a kislanyt mert az utazas sokba kerul neki plusz ha megvesz neki vmit. De ezt mind megbeszelte az exevel. NInvs problemaja az exenek annyit mondott amikor tudd nyugodtan jojjon. A gyts is megbeszelik. Ezt tudja a parom anyukaja is. En mondta a paromnak ha nagyobb lesz a kislany es elakarja hozni nyugodtan hozza elhetvegere engem nem zavar. :)


Ami furcsa es erthetetlen szamomra honapokon keresztul azt hallgattam a parom anyukajatol h milyen rossz az ex meg stb... el kellett utazni hogy a parom alairja a papirt az anyukaja es az exe egymasnak mezes mazasak voltak. Hat en csak neztem de meg a parom is nezett egy nagyott. Nem tudtuk hova tenni a dolgot. Oke hogy nem kell vitazni az exel de azert tulzas volt amit csinaltak, mintha regota bnok lennenek. A parom mondta sose szerette a lanyt. Nem vagyok irigy se feltekeny. Csak nem ertem hogy eddig miert kellett elhordani a csajt mindennek utana meg ugy tenni mintha nem is tortent semmi.

Megmondtam az anyukajanak hogy nem zavar engem ha elmegy hozza az se zavar ha vesz neki vmit a kislanynak noh de azert a paromnak is vmibol meg kell elni foleg ha ossze koltozunk akkor ugyan ugy neki is be kell szslni a rezsibe. Ezt o is nagyon jol tudja a parom mindent megbeszeltunk az anyuka is tudja.

Noh es itt jon a bibi.

Az anyukaja megmondta nekem hogy :

Te miattad nem fogja eldobni a gyereket

A gyerekre sokat kell kolteni

Igen is minden hetvegen vagy masodik hetvegen menjel hozza.


Nah en erre bepipultam de eleg rendesen. A parom elott ilyeneket mondott be akart allitani ugy hogy en vagyok rossz mindenert.

Mondtam az edesanyukajanak hogy ha a gyerekre kolti a felfizeteset akkor a kedves fia mibol fog megelni? Erre egy nagy csend.

Igy is szegeny paromat cseszteti hogy mire kolti a penzt , ki kezeli a penzt, meg stb...


Rosszul esik hogy folyamatosan kiforgatja a szavaimat.


Probalom roviden leirni es hogy ne ertsetek felre semmit.


A gyerek dologba en nem szoltam bele. Megmondtam a paromnak hogy ez a te ugyed en nem szolhatok bele. De kerte tolem hogy mondjam el velemenyemet. Elmondtam de azt hozza tettem tegy ugy ahogy jonak latsz.


Anyukaja azt hiszi hogy en elveszem a fizeteset,o szerinte en nem akarom hogy a gyerekre koltson es hogy utazon.


Osszevesztem az anyukajaval Koszonunk egymasnak de semmi tobb. Latom hogy a paromnak nagyon rossz es igazabol nem tudom mit tegyek.

Megbeszelni nem lehet vele mert ugy is fujja a magaet.


Parom mondta hogy : biztos az a baja anyukamnak hogy nem tudd iranyitani mint a tesomat es hogy nem tetszik neki vannak sajat donteseim. Meg szeret mindenbe bele avatkozni.


A parom is haragudott az anyukajara. DE en mpndtam neki ne vesz vele ossze mert az anyukadat es hogy szeret. Szoval ok mar ma beszeltek is :)


Jah es meg annyit mondott az anyukaja mivel a parommal volt egy nezet elteresunk amit mar megbeszeltunk de az anyuka mondta : mindkettotok reszerol legyen vege vagyis hogy szakitsunk.


Bocsanat hogy hosszura sikeredett de olyan jo volt ki irni magambol.


Segitsetek!!!!!


2014. ápr. 5. 18:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Egyébként az általános iskolát kijártad?

Rég nem láttam ennyire súlyosan hibás, összeszedetlen, érthetetlen hablatyolást.


Írd le érthetően, és válaszolunk...

2014. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Kerte a parom h bekuljek ki az anyukajaval de haragszom ra amiert ezt csinalta velem. De viszont latom hogy a paromnak nagyon rosszul esik nem beszelunk. Mit csinaljak? Felek hogy ujbol megteszi :(
2014. ápr. 5. 18:45
 3/22 A kérdező kommentje:
Bocsanat de nagyon rossz a telefonom :(
2014. ápr. 5. 18:46
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
egyébként első válaszolónak totál igaza van.Ez annyira olvashatatlan,és értelmetlen,hogy nincs az aki ezt végigolvassa.
2014. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Roviden es tomoren azt hiszi az anyukaja mindentol es mindenkitol el akarom tiltani es hogy a penzet el akarom szorni. Kiforgatja a szavaimat.

Nem merek kibekulni vele mert akkor ujbol elkezdi az egeszet. Sajnalom hogy rossz a telom de sztem ki lehet hamozni mi bajom van.

2014. ápr. 5. 18:53
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Ezt mind telefonról gépelted be? O.o

Egyébként kb 15 mondatban le lehet írni.


Én a helyedben haragot nem tartanék a párod anyjával, de nem is kell mézesmázoskodni vele.

2014. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mi nekunk ennel nagyobb bajunk volt anyossal odaig fajult a dolog hogy fizikailag bantott volna ha a parom nem lep kozbe. Par napja kibekultunk.. elmondtam neki hogy nem szeretnek haragban lenni hisz ez paromnak sem jo. Kulturalt emberek vagyunk megtudjuk beszelni..
2014. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

JOL van igazatok van :( igen tenyleg telirol irtam vagy 3x irtam ujbol. :(


Akkor leirom meg egszer.


Elfogtam azt hogy gyermeke lesz. A parom anyukaja azt hiszi hogy nem akarom a gyerekre koltson. De valamibol meg kell elnie.

Nem tetszet az sem hogy az exel mezes nazas volt en velem meg ugy beszelt mint egy kutyaval. :(

Anyukaja azt akarja hogy szakitsunk.

2014. ápr. 5. 19:09
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

A GYK lassan arról szól, hogy mindenki összejön mindenkivel, szórják a gyerekeket felelőtlenül szerte-széjjel, mint a húsvéti nyuszi, ide költözik, oda, stb.


Most komolyan, mindenki ennyire hülye?


Hol van az sok értelmes, felelősséget vállalni tudó, dolgozó fiatal, akire a nemzetnek olyan nagy szüksége lenne? LOL :D


Ehelyett vita, gyűlölködés, igénytelenség, elsősorban érzelmileg, kicsinyesség...


Hol vagy Európa?


FÉlig viccnek szántam a fentieket, de sajnos igaz.

2014. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Utolso! Tanacsot kertem! :(


Szerintem mas anyuka meg orulne annak ha a fia baratnoje elfogadja azt hogy lesz egy gyermeke. Nem minden no fogadja el tisztelet a kivetelnek. Nem tettem rosszat hogy igy viselkedjen velem szemben az anyukaja.


Az sem tetszik hogy bele szol a magan eletunkbe. Miert kene megmondani neki hogy eppen mi mit vasaroltunk a boltba, meg hogy hova megyunk, minek megyunk stb stb

2014. ápr. 5. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!