Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az árvasági összegem miért...

Az árvasági összegem miért csak ennyi, és miért nem kaptam meg visszamenőleg?

Figyelt kérdés
szóval..valamelyik nap jött egy papír hogy 16 ezer forintot fogok kapni árvaságii miatt minden honapba..rá párnapa(ma) megkaptam 16 ezer forintot.de viszont nem kaptam visszamenőleg semennyit.Apukám decemberben halt meg..szóval mikortól van visszamenőleg?? nem értem..köszönöm a válaszokat

2014. ápr. 8. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem visszamenőleg is meg kell hogy kapd. Félárva vagy, igaz? Nem tudom mennyit szoktak adni ilyenkor.

Kérdezz rá.

2014. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos ügyekben az ember először a hivatallal veszi fel a kapcsolatot.Tudom, kissé körülményesebb, mint egy ilyen oldalra beírni a kérdést, de célravezetőbb.
2014. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Visszamenőleg az igénybejelentesig, nem tovább.
2014. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a nyugdíjfolyósítót, mert itt nem stimmel valami... szerintem már januártól jár. És nagyon kevés az összeg. Én is félárva vagyok, kb.35ezret kaptam pedig apukám csak minimál körül volt bejelentva.
2015. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!