Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinél "szalad" a ház?...

Mindenkinél "szalad" a ház? MIndenkinek jó készülődést és gyönyörű szép karácsonyt kívánok! :-)

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, neked is!

Tegnap még egy utolsó vásárlás alatt Pesten a tömegnyomorban végigment rajtam a karácsony lánctalpas szelleme, de ma már sokkal jobban érzem magam, estére jó lesz minden!

2009. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem szalad.Köszi a jókívánságot,Nektek is boldog,békés ünnepeket kívánok!
2009. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Eléggé. Addig halogattuk a vásárlásokat míg végül a nyakunkba szakadt minden egyszerre. Mindenhol tömeg, sorbanállás, stb. Most már megvettünk jószerével mindent, de a takarítás meg lemaradt. De estig még van egy kis idő. ;-)
2009. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát tegnap kétségbe voltam esve mert a sütimet elrontottam de azon kívül most már minden oké.Neked is Boldog Karácsonyt! és Sikerekben gazdag Újévet kívánok!:D
2009. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Na hát ami itt van... Tegnap barátnőmmel éjjel sütöttünk, ragad a konyha :) Még jó, hogy ma este magam mögött hagyom ezt a rumlit (pedig tegnap még fényes rend volt), mert megyünk anyukámékhoz Karácsonyozni :)


Neked is nagyon boldog Karácsonyt kívánok!

2009. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Hogy mindenkinek szalad-e, azt nem tudom. Elmondom, nálunk mi van:D

Csak az érthetőség kedvéért: vagyunk ketten szülők (46/N, 60/F) A férjem előző házasságából van két gyerek, nekik összesen 6 sarj. A mi házasságunkból 4 fiú (19,21,23,25 évesek)Számtalan barát, évfolyamtárs.

Reggel arra ébredtem, hogy bontják a házat.

Az összses gyerekünk, unokástul, férjestül-feleségestül itt nyüzsög+ legalább 8-10(még nem tudtam megszámolni) barát, barátnő.

A konyhámban pillanatnyilag egy tetőtől talpig bőrruhába öltözött fiatalember főz valamit, közben olaszul kiabál. Egy lila-sárga hajú lány kumprit pucol, közben franciául vitatkozik egy arab fiatalemberrel, aki angolul válaszolgat, közben valami mézes gombócokat gyárt. A legidősebb fiunk macimintás pizsamában szalonnát eszik-mindezt a fürdőkádon ülve, közben eteti a 3 éves unokaöccsét. A párom öltönyben, ám mezítláb próbál rendet teremteni, de senki nem figyel rá. Többen madarat idomítanak a kertben. Az unokák egy része+egy ismeretlen nemzetiségű fiú a tengerimalacoknak futóversenyt rendezett a nappaliban...most próbálják megtalálni a malackákat. A macska szerintem már megbolondult, mert a papírkosárban ül. Engem kizavartak, mert majd ők elkészítik a karácsonyi menüt. A maradék gyerekeink+maradék unoka+pár ismeretlen a fát díszítik, közben legalább 3 nyelven ordibálnak.

Én fogtam egy üveg bort, és a férjem dolgozószobájába menekültem. Most ide irkálok, miközben "szalad" a ház:DDD

Bevallom, nagyon élvezem!

2009. dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem, nálam nem szalad, pedig holnapután költözöm... :P

Neked is boldog karácsonyt!

2009. dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
11:29-es ezen nagyon jót nevettem :) Kicsit irígykedek, jó lenne, ha mi is ennyien lennénk :) De a káosz nálunk is megvan azért :D
2009. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még nem szalad,de már kezdődik.Először is,anyu meg apu elfelejtettek ajándékot venni a bátyámnak,ezért most nincseneki itthon.A nappaliban káosz volt,de már dolgozom rajta.A fa még a teraszon van,a fatalp meg valahol a pincében.A konyhában a mosogatóban a hal most enged ki,közben a krumpli fő.A bátyám barátnője most próbálja előkotorni a fa díszeket(nem értem minek,mikor még fa sincs),a bátyám meg még itt sincs.Na,most épp ez van,de a felfordulás óráról-órára rosszabb.
2009. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Így van, csatlakozom az egyik előttem szólóhoz! Én is örülnék, ha annyian lennénk mint a 11:29-es hozzászólónál. Most, hogy mennek a karácsonyi filmek azon irigykedünk a férjemmel, hogy miért nem lakunk mi is olyan helyen, ahol mindig fehér a karácsony. Nálunk még csak 1 gyerkőc van, ő is picike még (mondjuk a huszas éveink elején-közepén járunk szóval még ráérünk gyarapítani a családot) de a káosz nálunk is teljes. Még a főzésig sem jutottam, a férjem éppen fát vesz, a pici éppen alszik, én meg próbálok rendet teremteni a káoszban és becsomagolni az ajándékokat amíg távol van. A szeretet és a boldogság megvan, de még nem vagyunk elegen. Jó lenne még több emberrel megosztani ezt a szép ünnepet! Boldog karácsonyt nektek! :-)
2009. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!