Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha a pasim fél éven...

Normális ha a pasim fél éven keresztül hordta az exe ajándékait? (karkötő, nyaklánc)

Figyelt kérdés
Elején még nem szóltam neki, hogy zavar, de utána már folyamatosan veszekedtem vele miatta. És csak utána vette le.Ja és tárgyak is voltak kirakva ugyanúgy fél évig amiket tőle kapott. 21/L
2009. dec. 24. 14:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát én nem örülnék, ha a fejem fölött az extől kapott álomfogók lógnának, meg az ő karkötőjét hordaná a barátom, de kinek a pap, kinek a papné. Én sem hordok semmi olyat, amit extől kaptam, mert megbántanám vele, és számomra nem létezik olyan ékszer, vagy tárgy, ami fontos nekem annyira, hogy a barátom egy percig is szomorkodjon miatta.
2009. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
miért nem tudja sok mindeki elfogadni, hogy a barátjának /barátnöjének azelött is volt élete, mielött összejöttek? A régebbi emlékek is hozzátartoznak az életéhez (ugyanugy, mint az elözö kapcsolatból született gyerekek), attól, hogy most mással van, az emlékeket még nem kell kidobni. Azok nem az exhez való kötödést jelentik, hanem a régi szép idöknek a z emlékei.
2009. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nekem is vannak ékszereim exektől,ki nem dobnám,tul szépek...páromnak is vannak,van amit hord is,minek hisztizni,...

órája az exétől volt,eltört,akkor mondtam h ne javittassa,hanem kap tőlem másikat...most a tölem kapottat hordja...és?

füstölötartot,illatositokat még egyik exxel együtt vettük közösen...most is azt használom,minek vennék ujat...



sokat hisztizel ilyeneken,nem az extől kapott dolgait teszi ki,hanem téged...

2009. dec. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ma 09:10-es: úgy látom, még vannak értelmes emberek /ha kevés is), örülök neki.
2009. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jó, de ahhoz mit szóltok, hogy amikor véletlen leejtette a karkötőjét, mindenkit félre lökött hogy megtalálja? Még le is izzadt,szabályosan folyt róla a víz, és amikor megtalálta a sötétben, hozzá tette, hogy ez nagyon sokat jelent neki :)
2009. dec. 27. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!